Josef Dvořák si přepsal pro divadlo novelu Bohumila Hrabala „Taneční hodiny pro starší a pokročilé". V loňském roce vystupoval Josef Dvořák s derniérou své hry Čochtan před narvaným divadelním sálem Domu kultury. „I letos očekáváme velký zájem ze strany Ústečanů. Představení se uskuteční ve středu 27.března," uvedl pořadatel forbíny Zdeněk Kymlička.

Druhé představení tak trochu naváže na nejúspěšnější představení loňské Ústecké forbíny. Byla to hra Sborovna. Stejný autor, skoro stejný herecký kolektiv, tj. Pavel Trávníček, Kateřina Kornová, Upír Krejčí, Petr Jablonský a další přijedou s hrou Otylka. Komedie o muži, který zaplatí své ženě pobyt v sanatoriu. Zde má zhubnout. Jenže… Muž odveze ženu a je doma sám. Objeví se druhá žena a zájem o zhubnutí se promění na zájem přibrání dalších kil. Tato hra se bude hrát v pondělí 8.dubna.

„Cena vstupenek se bude pohybovat od 250 do 400 korun včetně občerstvení. Volné vstupenky se začnou prodávat v pondělí 4.března v Informačním středisku v Paláci Zdar," dodal Kymlička.