Čtyřka muzikantů aktuálně hlásí svou KRUCIPÜSK „KruciKreuz" Tour 2016. Ale hned také upřesňují:

„Vážené dámy, pánové, děti, prostě všichni naši milí fanoušci – slyšte! Chtěli jsme pro vás připravit něco veselého v tom smutném podzimním čase 2016, proto jsme se rozhodli vyrazit na koncertní turné v obsazení Tomáš Hajíček (vocal), Vojtěch Douda (drums), Jarmut Gabriel (guitar, Ústí) a Jirka Zika (bass). Už od 11. listopadu, kdy jsme bavili v Litomyšl klub Kotelna, jsme prokřižovali naši krásnou vlast pod hlavičkou KruciKreuz Tour 2016, které čítá celkem dvanáct měst Čech plus Moravy. Tento negerskými grooves, prostopášnou melodikou a srdceryvými texty nabitý počin vyvrcholí silvestrem 31. prosince 2016 spolu s kapelou Who Killed Marilyn přímo v českokrumlovském klubu Fabrička. Jako host s námi tentokrát vyráží na celé turné skupina JegR. Předehřeje vás poctivým rock´n´rolem v undergroundovém těstíčku."

PRŮŘEZ 26 LETY KAPELY

A Krucipüsk? Kromě svých zásadních hitů nalije do vašich těl průřez svou 26 letou tvorbou za podpory dvorních inženýrů, a to dechberoucích světel Milana Hodise a briliantového zvuku Satandy Urbana z Ústí. Kvalitního merchandise bude po celou dobu trvání tour dostatek, tak vyprázdněte štrozoky, ať jsou vám ty Tintili Vantili alespoň na něco dobrý. Proč? Páč Vánoce už bubnujou zběsilý paradiddle na dveře.

Je možné, dá-li Bůh, že tato láskyplná parta představí i nějakou tu novinku z aktuálního 11letého CD + LP. Spatřilo světlo světa už 1. 11. 2017 a nese latinský název „SINE ANORE NIHIL" . K tomuto již připravujeme stejnojmenné tour na podzim roku 2017.

Jak je vidno, a nakonec i slyšno, Krucikluci se neflákají, jenžto práce šlechtí, a oni tento „klasikův" slogan bezesporu ctí.