Lord of the Dance Michaela Flatleyho v dubnu 2003 při své první show v ČR dvakrát po sobě vyprodal pražskou T-Mobile Arénu. V letech 2004 a 2005 měla úspěšná vystoupení po Česku. Poté se soubor vrátil v roce 2008 a od té doby plní české a slovenské arény. Představení u nás dosud zhlédlo více než 400 tisíc návštěvníků.

Nyní je zde ale show, kterou diváci v ČR dosud neviděli! Představení bylo vylepšeno 
o nové úchvatné kostýmy, energické choreografie, scénu plnou moderních technologií, nová světla, obrovské LED projekce, dokonalý zvuk a další. Vidět „Lordy 2012" tedy může být velkým zážitkem i pro ty, kteří podobnou show již jednou či několikrát v minulých letech navštívili.

Nemění se ale špičkové taneční a také stepařské výkony všech tanečníků, kteří jsou dokonale sladění. Diváky i kritikou jsou každoročně oceňovaní a uznávaní jako nejlepší irští stepaři na světě. „Přesvědčte se, že vás jejich dokonalé taneční umění zvedne ze sedadel," zve Jan Lepša.

Show Lord of the Dance není jen o tanci, ale také o fantastickém příběhu Dobra a Zla v překrásné pohádkové scéně. Ten dotváří jedinečnou atmosféru představení a posouvá ho opět na vyšší úroveň.

Vstupenky nabízí  předprodejní síť Ticket Art, online jsou k mání na webu www.ticket-art.cz a na více než 420 prodejních místech vč. poboček cestovní kanceláře Čedok.