Téměř vyprodaný je 3. ročník multi žánrového „close air" festivalu Max Mumie Fest. Pořádají ho spřátelené kluby Café Max a Experimentální prostor Mumie a vstupenky, už jen 17 kousků, zbývají na koncert Zdenky Trvalcové od 21.00 v sobotu v Mumii. Ale kdo nemá lístky na celou akci, může litovat, neboť: 1) Je to ročník poslední (Mumie bohužel v květnu 2015 skončí). 2) Stále populárnější Zdenka a její kapela VOILÁ! si v ničem nezadají se Zaz či Edith Piaf. Dorazí jen díky sympatiím ke Café Max, klub si ji už příště nebude moci dovolit. Navíc veze do Ústí zbrusu novou deskou. 3) DIVADLO DEMAGO dlouho v Ústí nehrálo. Je zárukou břitké zábavy bez kompromisů. 4) DJ BALTAZAR je nejlepším striktně vinylovým hráčem českých luhů a hájů.

DIVADLO DEMAGO (od 19.00 v Maxu)V one man show Jiřího Maryška (člena souboru Činoherák-Ústí) sekunduje Jan Morávek (mistr světla) a Hendy Witanto (mistr zvuku). V Demagu se snoubí čistá improvizaci s břitkou satirou. Je zábavné, trefné, nekompromisní a za ty roky už i NAŠE. www.demago.cz

ZDENKA TRVALCOVÁ & VOILÀ! (od 21.00 v Mumii)Zdenku lze označit za slovenskou Zaz či Edith Piaf. Postavu Edith Piaf Zdenka hraje už více než 10 let v úspěšném, kritikou ceněném divadelním představení Edith Piaf: vrabčák z předměstí. Má nezaměnitelný vokál a v tuzemsku nevídaný francouzský šmrnc i cítění. „Do Ústí dorazí se svou kapelou VOILÀ! a zbrusu novým albem," rád slibuje Jan Civín, dramaturg Maxu.

DJ BALTAZAR (od 22.00 v Maxu)Pavel Melichařík, lékárník a člen legendárního uskupení MARADONA JAZZ, je králem latiny, který místo koruny nosí tričko s nápisem „Jesus loves DJ Baltazar!" Věřte, ví, čím se chlubí. To se, ku*va, někdo má.