„Je to volné pokračování pořadu Všechnopartička, se kterým jsme dvakrát projeli celou republiku. Nabídne úplně nové příhody," hlásí Náhlovský.

BUDE TO PIKANTNÍ

Právě Všechnopartičku nabídlo úspěšné duo v ústeckém domě kultury minule. Co zahrají teď, nechce Náhlovský prozradit. „Bude to pikantní. Pikantnější než předchozí program," slibuje.

Čtěte také: Zajímá nás příběh dítěte s handicapem, říká pořadatelka benefičního koncertu

Karel Šíp prý zazpívá. „Je to prezidentský duel a la Hilary a Donald Trump. Myslím, že se to lidem bude líbit, máme dobré ohlasy," dodává komik, který je stále na cestách mezi Ústím a Luhačovicemi, kde žije.

„Taky pořád hraju divadlo, Hoří, má panenko s Docela velkým divadlem Litvínov s Pavlem Novým a Davidem Suchařípou. Mám tam bezvadnou roli," chválí si Náhlovský.

PRO LIDI MÁ BÝT VZÁCNÝ

Všechnopartička měla podle něj velký úspěch i v zahraničí. „V Bratislavě od nás nic nového nechtějí. Všechnopartičku zatím viděla jen půlka Bratislavy, ta druhá se na ni ještě těší. Prý jim nemůžeme udělat to, že bychom přivezli něco jiného," směje se.

Televizní silvestr na něj loni zapomněl. Předloni byl přitom Náhlovský na třech stanicích. „A to stačí. Čím méně, tím dneska lépe. Člověk má být pro lidi vzácný," je si komik jistý.

Čtěte také: Malíř počasí z Ústí viděl svět jinak

Zábavní pořady jsou podle něj dnes jen jednoho typu – talk show. Ale líbí se mu, jak mladí dělají pořad Na stojáka. „Je to nová krev a nářez, jsou to i mí kamarádi, mám je rád. Miloš Knor, Pavlásek, Esterka Kočičková… Je dobře, že nastupuje nová generace, která humor dělá zase trochu jinak, stejně jako jsme my byli jiní než ti před námi," říká Náhlovský.

S Karlem Šípem hraje třikrát, čtyřikrát do měsíce. Už teď mají celý rok vyprodáno. A už se kupí i objednávky na příští rok.