Ústecký kraj Tolik klidných hudebních zážitků čeká v létě i následně různá místa kraje!

Skončil Karlovarský filmový festival a Star Dance 2013 v nedohlednu, tedy se na nás s kapelou síly Rolling Stones i s citem Stinga valí Bratři Ebenové. Marek a Kryštof s Davidem pobaví inteligentním humorem a bezprostředností Open Air Festival na letišti v Panenském Týnci (Lounsko), v sobotu 10. srpna od 13.30 po Koblížcích (punk) a před Kavou Kavou (funky rock blues).

V plánu mají Ebeni ještě benefici pro Hospic Sv. Štěpána v Litoměřicích 11. září a ve čtvrtek 26. září pobaví divadelní sál Domu kultury v Ústí.

„Na tento koncert si můžete objednat lístky na telefonu 603 893 300 či e-mailu zdenek.kymlicka@agenturafor.cz," uvedl Zdeněk Kymlička z For, pořadatel koncertu.

Václav Neckář s kapelou, legenda CZ popu, má v rozpise koncertů na 16. srpna od 22.30 Městské slavnosti v Lounech, zpívá na Mírovém náměstí.

„Letošním výjimečným koncertem bude páteční vystoupení Václava Neckáře s kapelou a mnoha hosty na Žatecké Dočesné 2013 již 6. září," informoval Deník ve čtvrtek 27. července Karel Fiala, mluvčí Městského divadla v Žatci. Podrobný program největších slavností chmele v EU slíbil uveřejnit později. Je však zvláštní, že Neckářův web hraní na Dočesné zatím neavizuje. Tak uvidíme…

Zato míří Neckářové s kapelou na jinou pivní slávu. V sobotu 14. září od 21.15 mají být hvězdou Pivovarských slavností Březňáku ve velkobřezenském pivovaru.

A konečně, na 21. října od 19.30 chystá agentura For velký narozeninový koncert Václava Neckáře s Bacily do DK Ústí. Lístky lze zamluvit na telefonu i na e-mailu, jako vstupenky na Ebeny v Ústí.