Pro nastávající jubilejní ročník chystá tým pořadatelů opět oblíbený koncert přímo na hladině jezírka Laguna v centrálním parku ústeckého sídliště Severní Terasa.

„Koncert, který zpestřil už finále minulých dvou ročníků ústeckého finále mezinárodní Porty, se tentokrát odehraje v neděli 5. června 2016 od 21.00. Vytipovali jsme proto pro diváky opět několik zpěváků. Můžete si mezi nimi sami vybrat prostřednictvím hlasování na webových stránkách Porty, ale také na našem facebooku, letáčcích na Severní Terase i v Deníku (v něm na e-mail radek.strnad@denik.cz), který je pravidelným mediálním partnerem našeho hudebního festivalu," připomíná Josef Vejlupek, člen Rady hudebního festivalu Porta.

Hlasovat do nové ankety můžete začít okamžitě. Toto hlasování ovšem bude ukončeno již 31. prosince 2015 přesně o půlnoci, ve 24.00.

NOMINOVÁNI JSOU:

1) zpívající folkový advokát Ivo JAHELKA

2) originální písničkář Jindra KEJAK

3) František NEDVĚD

4) tramp a písničkář Vojta Kiďák TOMÁŠKO

5) písničkář Pavel Žalman LOHONKA

6) folková zpěvačka Pavlína JÍŠOVÁ

7) folkař i herec Jiří SCHMITZER

Všichni účastníci ankety budou zahrnuti do slosování o ceny. Deset vylosovaných obdrží ceny od pořadatelů festivalu: DVD, CD, trička a placky PORTY, ale také volné vstupenky do Letního kina na 4. června na Slavnostní koncert 50. ročníku PORTY.