Naposledy hrál Habera sólo jen s kytarou před pár lety v DK Ústí na Plese severočeských patriotů. Aktuálně na seznamu hal po ČR nechybí ani to nejdůležitější - pražská O2 arena, kam slovenský fenomén s mnoha svými hity zavítá 9. června 2019. Jako předskokan mu vystoupí Peter Cmorik.

 Haberu a TEAM zažila beznadějně vyprodaná O2 arena naposledy v červnu 2016. „Keď sme začánali, mali sme ak také vize, že budeme hráť v hale pre šestnáct tisiac ludí. Ale tenkrát to bol iba takový sen,“ říká Habera ve video pozvánce na aktuální celorepublikové turné. Ale vyšel jim už několikrát, naposledy právě ve vyprodané O2 areně. Tehdy slovenská skupina ohromila hudební kritiky i fanoušky skvělou show, která si v ničem nezadá s předními světovými interprety. Na koktejl výpravné scény, poctivé, hitové a kvalitní muziky, pestrobarevných projekcí i tradičního ostrovtipu Pala Habery se fanoušci mohou těšit opět.

 TEAM je pověstný tím, že živými koncerty spíše šetří. Loni ale bavila třeba festival Benátská na unikátní show. Když už ale vyrazí na turné, stojí to za to. Proto i nejnovější šňůře předchází několikaměsíční příprava.

Arakain s Lucií Bílou v ústeckém letním kině
Kapela Arakain s Lucií Bílou ozdobila metalový večer v ústeckém letním kině

 Leaderem a hvězdou Peter Cmorik Bandu je několikanásobný vítěz slovenského Zlatého slávika. Se skupinou TEAM nevystupuje zdaleka poprvé, Cmorik s ní vyrazil na československé turné již v roce 2008. Do povědomí široké veřejnosti se Cmorik dostal svým vítězstvím v soutěži Slovensko hledá Superstar II v roce 2006. Dosud vydal čtyři alba, české publikum ho zná i díky spolupráci s Ondřejem Brzobohatým, se kterým před lety absolvoval turné po České republice.

 VIP Experiece vstupenky na ústecký koncert vedou až do zákulisí za kapelou. Součástí lístku tak bude focení s Haberou a Teamem, místo u pódia, podepsaný plakát, tričko i CD, možnost opuštění haly a návrat zpět i další vymoženosti. Ale divák si za vstupenku musí „trochu připlatit“, přijde na 9990 korun. Standardní lístky na sezení či stání stojí od 590 do 890 korun a stále jsou na Ticketportal k mání.