K Ústí se Ples všech Ústečanů hlásí i snahou dávat šanci mladým ústeckým nadějím.

Neckářovi i Eliška

„Vždy vystoupí nejméně třetina umělců se vztahem k Ústí. Letos i orchestr Junior band. A nastane zajímavá situace. Pobaví i čestný občan města Ústí Václav Neckář s Bacily vedenými Janem Neckářem, rodákem z Ústí. Neckářové zde kariéru začali, na plese je na jevišti vystřídá slečna, která je na začátku kariéry a také ji startuje z Ústí: Eliška Lüftnerová, finalistka klání Česko Slovensko má talent. V semifinále skladbou Edith Piaf donutila porotkyni Lucii Bílou tleskat vestoje. Další porotci tvrdili: Tak zazpívanou Piaf mimo originálu jsme neslyšeli," říká Zdeněk Kymlička, pořadatel plesu.

Na něm vystoupí také DJ Jan Vala, orchestr Bonus, Petra Janů dá své největší hity včetně slavných rokenrolů.

„Ústečané se jistě vyřádí při hitech tria Maxim Turbulenc a showmana Dana Nekonečného. Vše bude uvádět Vladimír Hron," slibuje pořadatel.

Vstupenky nabízí Informační středisko v paláci Zdar i CK Firo tour v OC Forum. „Až vám někdo bude tvrdit, že vstupenky na Ples všech Ústečanů jsou drahé, nevěřte. Snažíme se opět držet vstupné na sympatické ceně od 200 do 400 Kč," dodal pořadatel.

Střekov „na dlani"

A rovnou zve na XXII. ples Střekova 17. ledna 2014 na Větruši. I díky místu má motto: „XXII. ples Střekova, Střekov jako na dlani!" „Z Větruše vidíte městský obvod Střekov i hrad, po kterém se čtvrť jmenuje. Návštěvníky při tanci doprovodí orchestr Brass Bombers i cimbálovka, zazpívají Leona Machálková, Vláďa Hron a David Matiolli. „Už ho lze považovat za talisman plesů Střekova. Tuto akci pořádá radnice střekovského obvodu. Tam také zájemci koupí vstupenky," dodal Kymlička.