„Moje silvestry nejsou divoký už dvacet let, ale někdy se to zvrtne už o dva dny dřív. Letos se určitě budu dívat na lední hokej, protože hraje naše jednadvacítka s Finy u nich doma. Jsem velký fanoušek hokeje," prozradil rockový zpěvák Josef Šutara z Ústí, který ještě letos zpíval u teplického Motorbandu.

„Ale odmítám se dívat na silvestrovskou TV zábavu,. Ti zpěváci mi nic neříkají, při tom trpím. Ale nikam nechodím, dám si doma vodečku a popíjím ji s džusem."

Zpíval hymnu při play off v Litvínově

„I s partnerkou?", zajímá Deník. (smích) „Ne, ta nepije, ona je záviděníhodný člověk. Dá si maximálně dvojdecku vína a ve finále bouchneme malé šampáňo. Já prostě Silvestra neřeším, ani nikde nehraju. Dřív to bylo jiný, dnes už ani nikdo nezavolá. Všichni jsou tak líní…," stěžuje si.

Co si Josef letos užil? „Ještě s Motorbandem pár festivalů, ale nadchla mě nabídka manažera hokejového klubu Verva Litvínov Ládi Novotného. Byla pro mě čest, že jsme mohl na play off zpívat státní hymnu Kde domov můj. Zpíval jsme ji šestkrát, jen tak na tu atmosféru nezapomenu."