Kapela Mandrage vystoupí v rámci klubového turné v pátek 29. března v Ústí, městě nad Labem. Úspěšná česká kapela se tak po několika letech opět vrací z velkých festivalových pódií a koncertních sálů do menších klubů. Celorepublikové turné začalo 24. ledna v Pardubicích.

Kapela pochází z Plzně, kde před téměř dvaceti lety v malých klubech začínala hrát. Na začátku roku 2019 se v nich znovu objeví po dlouhé době. Na koncertech zazní mimo jiné i staré písničky, které kapela řadu let nehrála. Fanoušci kapely se tak mohou těšit také na dosud nezveřejněné videozáznamy pořízené během koncertů Mandrage v počátcích jejich fungování i na velmi blízký kontakt se samotnou kapelou. 

Folková skupina NEREZ & LUCIA.
Zdeněk Vřešťál: Folková skupina NEREZ & LUCIA rozhodně není „Nerez revival“

„Po těch letech na velkých pódiích jsme se rozhodli trochu zavzpomínat na naše začátky, odkud jsme vlastně přišli a kde to všechno začalo. Taky si tím připomeneme, proč jsme stále tady a vytváříme hudbu – pro lásku k ní samotné i pro lidi, se kterými a pro které nadšeně hrajeme,“ vysvětluje ještě kytarista kapely Pepa Bolan.