Počasí bylo akci jednoznačně nakloněno, areál restaurace Tivoli se krásně naplnil. Celkový počet návštěvníků se pohyboval kolem 270 lidí, jako třeba na první dva rockové večery. Restaurace jela na plné obrátky, zvuk zcela rezonoval s žánrem. Večer se opět úžasně povedl. A aby ne, když v sobotu 20. července hrály ve Březně dvě ústecké country kapely Country Rodeo a Kliďánko.

Prvním souborem večera byli Country Rodeo, skupina vyhraných muzikantů pod vedením Josefa Šilhavého alias Pepy Joe Harmoniky. Kytaristy, zpěváka a hráče na foukací harmoniku, který se svými kolegy a famózní zpěvačkou, houslistkou a klávesistkou Monikou Löflerovou předvedli vysoce energický set. Ten nejen perfektně uvedl celý večer, ale také roztancoval celý areál. Soubor tak opakoval svůj úspěch na tomto festivalu z loňska. Přivezl si s sebou i svůj fanclub a v jeho vystoupení nechyběly ani skladby jako Proud Mary od Creedence Clearwater Revival či Cotton Eye Joe hit od Rednex.

Black Sabáka a Last Rebel na Tivolím hudebním létu
Rockoví klasici pobavili festival Tivolí hudební léto 2

Po krátké technické přestávce začalo vystoupení kapely Kliďánko. Zkušení muzikanti seskupení kolem kytaristy a zpěváka Jiřího Šmída hráli řadu country standardů včetně songů například od T. Byrda, A. Jackson, Guy Clarka a dalších prověřených jmen stylu. Kliďánko, zcela dle svého názvu, v pohodě rozehráli svůj repertoár a nejen na parketu. I v ostatních prostorách areálu se tancovalo.

Již čtvrtý večer festivalu v Tivoli se odehrál ke spokojenosti zúčastněných. 

Festival Tivolí hudební léto podruhé
Festival Tivolí hudební léto podruhé: I druhý večer pobavil

A co čeká festival příští sobotu? Tentokrát to budou hned tři soubory!

Vítězslav Štefl