Po pražském Koncertu pro šumavskou divočinu v Lucerna Music Baru na konci ledna je toto vystoupení v Tisé zcela mimořádnou událostí.

„Neváhali jsme a využili jsme příležitosti uvést Priessnitz v unikátním prostředí přímo pod skalním městem v Tisé. Chceme prezentovat naší obec jako místo, kde se spojují přírodní krásy s možností dostatečného kulturního vyžití, jako obec, kde je příjemné žít," řekl ke koncertu Václav Fuchs ze sdružení Kultura Tisá.

Koncert pořádá občanské sdružení Kultura Tisá s podporou obce Tisá. Vystoupení se koná v místním kulturním domě v sobotu 12.4.2014 od 20:00. Kapelu Priessnitz při koncertu podpoří známá ústecká trojka Hanuman.

„Vstupenky v hodnotě 200 korun jsou k dostání v kavárně Refugio v Tisé, Cukrárně a kavárně Hvězda v Ústí nad Labem, Prodejně Quiksilver v OC Forum Ústí nad Labem, SWIS Shopu na Masarykově ulici 2312/65 v Ústí nad Labem a v dětské herna Kvítečkov v Děčíně. Na místě zaplatí návštěvníci za lístek 250 korun," informoval za organizátory akce Petr Bureš.