Pár dnů poté Václavovi, jeho bratru Janovi (je rodák z Ústí) a producentovi alba Dušanu Neuwerthovi dal Supraphon platinovou desku za prodej alba. Blahopřejeme!

V divadle začínal Neckář s Bacily písní Mezi svými, která dala název i úspěšné desce. A pak skok až do roku 1966, kdy zpíval v divadle Rokoko hit Stín katedrál a ani následující Kytara nebyla právě novinka. Když zpíval písničku Dítě snů, připomněl, že už se dnes na nás dívají z nebe oba její autoři, Zdeněk Rytíř i Ota Petřina.

Při baladě Stále šťastné údolí ze slavné desky Planetárium Václav připomněl, že její autor Petr Janda je právě v nemocnici a přál mu hodně zdraví. Píseň-reggae Tak mi ruku dej „ilustroval" osobitě, dal ruku dámě v první řadě a pak i další v první lóži.

„Koncert to je hezký. Těšila jsem se na něj, ale těšila jsem se na písničku Kdo vchází do tvých snů, má lásko, ale zatím ji nezazpíval," prozradila Ivana Křížová z ústecké Severní Terasy k baladě, která zazněla v druhé polovině koncertu.

Písničku Dr. Dam Di Dam věnoval Václav lékařům i sestřičkám, díky nimž se vrátil na scénu. V druhé půli došlo na baladu Suzanne, Hledal jsem tě, pane, Václavák, Tvým dlouhým vlasům… Po přídavku přál zpěvák všem hezké Vánoce, hodně štěstí, radosti a lásky. Báječný koncert to byl.