Akci již pátým rokem pořádá v místní Restauraci V zahradě ústecký reggaeman Ondra Skalák, zpěvák, zakladatel, kytarista, lídr a autor písniček ceněné severočeské reggae party Uraggan Andrew and The Reggae Orthodox. Rozumně bojovné kapely, která vydala již dvě alba (první mělo prestižní nominaci) a tradičně hrává třeba na festivalu Barevná planeta v Ústí.

Na koncertě do pohody dostanou návštěvníky severočeští Cotton Buds, ale těšit se lze také na klasiku žánru z Ústeckého kraje, partu Orly w Blotie Europy. Ke všeobecné pohodě přispěje svými rytmy také klasik žánru reggae, multiinstrumentalista a zpěvák Karel Babuljak spolu s Chichimeku a s Baobaby.

Hvězda ze Superstar

Ale pro někoho bude spíš hvězdou akce Michal Šeps a jeho konoptikum trio. Je ovšem velká škoda, že jeho fanoušci musí na první Michalovo album už tak dlouho čekat. Snad se i dočkají, v reggae je skvělý!

Až na místo akce vás dovezou z centra Ústí autobusy číslo 17 a 27, zastávka se jmenuje Na Rybárně (Sebuzínská 420) vstupné je pouhých 70 korun, na akci se nikdo nesnaží vydělat nekřesťanské peníze.

Spát lze po akci i na ní pod širákem či pod stanem, pořadatelé slibují také oheň a gril. Samozřejmostí zde bude After Party a dobrá nálada.