Jako ochutnávka služeb na podporu podnikání využívá vzdělávacích a networkingových, tedy propojovacích akcí. Zaměření je různé. Cílí jak na začínající podnikatele, tak na střední i vrcholové manažery zavedených firem.

Pro začínající podnikatele jsou vhodné vzdělávací workshopy a také tzv. B2B akce, kde business to business označuje vztah mezi dvěma a více obchodníky/firmami. Některé akce pod značkou Ústí Region #Coworks přináší ICUK i do jiných míst v rámci Ústeckého kraje.

Mezi zavedenými společnostmi je oblíbená pravidelná akce#Made In Ústí Region, kde společnosti odhalí, v čem tkví jejich úspěch v technologiích, inovacích nebo HR, a vezmou návštěvníky akce do výroby.

ICUK dále pravidelně pořádá největší festival startupů v kraji, soutěž o nejvíce inovativní firmy v regionu či HR rande, tedy rychlé pracovní pohovory, kde může zájemce za dvě hodiny projít několika pracovními pohovory, a naopak firmy dokážou vyzpovídat až 20 potenciálních kolegyň a kolegů najednou.

Ve Velké Hradební v centru Ústí nad Labem, kde ICUK sídlí, jsou k dispozici zasedací a školicí místnosti a kongresový sál až pro 150 osob. Tyto prostory si lze pronajmout a uspořádat v nich uzavřenou či veřejnou akci. Zájemcům o akce ICUK doporučujeme sledovat záložku Akce na stránkách www.icuk.cz.

Další zajímavosti z Ústeckého kraje najdete na stránkách Ústeckého kraje www.kr-ustecky.cz a na jeho facebookovém profilu.