Jak vzpomínáte na školní léta na dubském gymnáziu?

Na studia v Dubí vzpomínám ráda. Měla jsem ráda kantorský sbor, paní ředitelku i třídu mých spolužáků. Do dneška s přehledem umím periodickou tabulku chemických prvků, která se nazývá Mendělejova podle Dimitrie Ivanovice Mendělejova periodického zákonu. Dále si vybavuji Mendlovy zákony. S jistotou mohu říct, že jde o fenotypové a genotypové zákony. U fenotypových jde o samostatné alely, segregované alely a nezávislé alely (smích). Teď tomu porozumí jen žáci gymnázia Dubí a studenti lékařské fakulty při Karlově univerzitě. (smích)

Teď ale navštěvujete vysokou školu, že ano?

Ano, studuji Metropolitní univerzitu Mezinárodní vztahy a diplomacii. Tedy vlastně úplně „another cup of my tea". (smích) Ze začátku jsem byla zklamaná a zároveň na sebe naštvaná, že jsem se nedostala do Prahy na Karlovu univerzitu, obor stomatologie. Podávala jsem pouze 3 přihlášky. UK 1. lékařská v Praze, UK lékařská fakulta Hradec a UO, obor vojenské zubní lékařství ( Univerzita Obrany) taktéž v Hradci. Dostala jsem se pouze k „vojákům":) a posléze jsem si uvědomila, že se mi nechce do Hradce a ani se mi nechce k armádě. Pro chlapy je to fajn, o tom žádná, ale pro ženskou, která chce mít brzo rodinu, určitě ne. Po krátkém přemýšlení jsem zavolala na Metropolitní univerzitu, zda stále nabírají lidi a popsala svou situaci. Bez problému jsem byla přijata.:) Nyní jsem s tím, co studuji, spokojená. Je to sice náročné. Hlavně, co se týče různorodosti předmětů a velkého obsahu látky v každém předmětu, ale zatím jsem vše zvládla a jsem nyní ve třetím ročníku a čekají mě v tomto roce státnice. Věřím, že to zvládnu i při mém náročném pracovním vytížení a budu se moci pyšnit ( prozatím:) titulem Bc. Dále chci pokračovat ve stejném oboru na magisterském studiu.

Poslední dobou jste hodně vidět na přehlídkových molech…Taťána Makarenko

Modeling je má neodmyslitelná etapa života. Neříkám, že je nejvýznamnější. Vždy jsem modeling brala spíše jako svůj koníček. Něco, co dělám pro zábavu, odreagování při škole a ještě si za to vydělám nějaké ty peníze. Pravdou ale je, že od přestěhování do Prahy jsem mohla brát více práce, protože co si budeme povídat, v Praze je větší poptávka a tím pádem i nabídka pro nás modelky.(smích) Jsem taková Béčková modelka (smích), která nevyžaduje, ani nezkouší se prosadit v zahraničí.

Takže žádný sen, že budete předvádět za "velkou louží" či pod Eiffelovkou není?

Nikdy nebyl můj sen se procházet po molech v Paříži, NY city, Miláně. To s radostí přenechám jiným „špagetkám":). Mě stačí tuzemské práce a čas od času výjimečně přijmu nabídku ze zahraničí na pár dní. Například na automobilové závody,nebo na focení. Kvůli mé práci ve finančnictví a mé charitativní soutěži krásy Miss Face si nemohu dovolit odcestovat na dlouho.

A co vás baví na modelingu?

Jsem exhibicionista. Baví mě, když se na mě lidi dívají. Nevadí mi negace mířená na mě. Jsem v tomto smyslu tak trochu splachovací. Vím jaká jsem, má rodina a mí blízcí také, tak je zbytečné si přitěžovat mysl ještě tím, co si o mě myslí druzí. Od mé puberty se setkávám s pomluvami, narážkami a „drbama" na mou osobu. Asi jsem si už zvykla a brzy pochopila, že se člověk nemůže nikdy zalíbit všem. (úsměv)

Vyhrát Miss či být playmate byste nechtěla?

NE..:) Člověk, který do těchto věcí aspoň trochu vidí ví, že není zas tak o co stát. Navíc já nejsem missí typ.:) Jsem až příliš výrazná. A být playmate není žádná prestiž. Navíc si myslím, že mám na víc, než se svléknout do časopisu pro celý národ, který si to může koupit za necelou „stovku". O herecké kariéře jsem uvažovala a asi ani nezačnu.(smích) Není to moc dobře v Česku placené a trvá to dlouho, než se to natočí ( a to už je jedno zda seriál, nebo film). Ani jedno se neslučuje s mými požadavky na spokojený život.

Na sociální síti Facebook máte skoro 900 fanoušků. Předpokládám, že to jsou většinou muži?Natáčeni klipu World is crazy

Je pravdou, že fanoušků už mám v celku dost. (úsměv) Řekla bych, že je to tak vyrovnané, co se týče pohlaví. Nedávno jsem například odesílala podpisovou kartičku do Skotska. Takže český bulvár má asi velký dosah. (smích)

Váš přítel je hokejista Zdeněk Bahenský, bývalý manžel Vlaďky Erbové. Jste šťastná a spokojená?

Ano. Ostatní chlapi mají smůlu. (úsměv) Na kafe, ani zmrzlinu, ani na čaj, jak to občas zkouší, s nimi nepůjdu. Doma mám muže No.1!

Nebráníte se plastickým operacím. Máte vylepšená prsa a není to tak dávno, co jste si nechala chirurgicky zmenšit nos…

Proč bych se měla stydět za to, za co jsem dala spoustu peněz. Za to, že jsem se sama sobě chtěla líbit? Někdo může namítnout, že člověk by měl být spokojený s tím, co mu pán bůh nadělí. Já ale tomuto názoru oponuji tím, že žijeme v moderní době, kdy jsou tyto estetické operace běžnou součástí 21. století a myšlení lidí se o mnoho posunulo. I Marylin Monroe, kterou obdivují miliony lidí na světě, měla plastiku nosu. Byla jedna z prvních na světě a taky ji za to nikdy nikdo neodsuzoval.Tedy alespoň mi to neříkala:) (legračně). Tak proč já bych měla být, když jsem v pořadí „plastických žen", které se už ani snad nedají spočítat?

Plánujete ještě nějakou plastiku?Pro showroom nábytku De.Facto

Určitě už neplánuji větší operace. Jak budou léta plynout, tak bude potřeba jen pak injekci s elixírem proti stárnutí obličeje. (smích)

Jak držíte linii?

Nevím, zda jsou moje stravovací návyky ukázkovým příkladem ke štíhlé postavě.:)

Je pravdou, že chodím cvičit, ale o to více si dopřávám čokolády a sladkých výrobků:). Chybí mi pravidelný režim a tím i pravidelné stravování. Naději se, že až budu nastávající maminka, tak se to zlepší:) Myslím, že nepřibírám z toho důvodu, že můj život je hektický a můj diář naplněný:) Nestěžuji si ale. Jaké jsem si to udělala, takové to mám. (smích)