Kompletní online rozhovor najdete zde!

Která z disciplín na pátečním Festivalu dřeva bude nejatraktivnější a nejakčnější?

Jedná se o oficiální závod profesionálních dřevorubců o pohár lesů ČR. Disciplíny jsou celkem čtyři. Pro mě je nejatraktivnější přesekávání stojícího kmene a přesekávání kmene z prkna ve výšce (exibice). Každopádně každá z disciplín je velká show, komentovaná moderátorem doprovázená muzikou, myslím, že se vám to bude líbit. Zvláště když na podiu vystoupí vicemistr světa z Lillehammeru 2012 Martin Komárek.

Minulý rok byli hvězdy na vašem plese Patriotů Alphaville, už víte, kdo to bude letos? A kdy ples bude? Vadí Vám, že ještě není opravený Kulturní dům, rekonstrukce sálu se pořád oddaluje?

Dobrý den, ano je to nepříjemné, vadí mi to. Myslím si, že to vadí každému pořadateli. Vím že vedení KD ÚL dělá maximum, ale pokud se nekoupí alespoň nový nábytek, je veškerá snaha mnohdy zbytečná. Překonat Alphaville nebude snadné, ale zkusíme to. Jendnáme s Petrem Bendem, Leonou Machálkovou, Orchestrem Goldem Prag Band, Jirkou Kornem, Hankou Zagorovou, Nightwork atd.. Ples bude tradičně první sobotu v únoru.

Jak to jde ve fotbale? Co tam přesně děláte? Sázíte na fotbal?

Ve fotbale to jde dobře. Přes všechna úskalí je to fenomén. V mém gesci, je regionální fotbal a speciální akce, jako byl například český dům na Euru 2012. Nesázím vůbec, neumím to. Jednou jsem vsadil při mistrovství světa v hokeji před pěti lety v zápase Česko - Finsko na vítězství našim a prohrál jsem pět set korun.

Četla jsem rozhovor s panem Haškem, je v důchodu. Zakládali jste spolu rádio, navštěvujete se? Jaké máte vztahy?

Také jsem ho četl, byl to fajn rozhovor. Míru jsem naposledy viděl na jaře na fotbale v Ústí.