Pokud se jen trochu staráte o své tělo a máte rádi zdravou stravu, určitě si na festivalu najdete své. K dispozici budou zdravé pochoutky z teplické restaurace Zahrada nebo ukázky masáže Shia-tsu, o které se postará Lucie Tomášková, která se může například pyšnit titulem Osobnost roku Ústeckého kraje 2012.

Jak se připravuje japonská specialita

„Včetně schia-tsu si budou moci návštěvníci odnést i různé recepty z mé domácí lékárny, tinktury, zdravotní nápoje a další drobnosti, které vám pomůžou při nachlazení, žaludečních potížích, bolestech hlavy a dalších problémech, které nás všeobecně trápí. A pokud máte rádi sushi, budete na pravém místě. Tuhle japonskou specialitu budu přímo na místě připravovat a pokud budete chtít, můžete nejen ochutnat, ale dokonce se i zapojit do přípravy," doplňuje s úsměvem Lucie Tomášková.

LUCIE Tomášková pořádá pravidelné kurzy vaření v teplické restauraci Zahrada. Na festivalu zdravého životního stylu se budete moci podívat, jak se připravuje sushi.

Akci pořádá terapeutka v oblasti přírodního léčení Lenka Kopsová, která dodává, že v sobotu se můžou návštěvníci těšit na meditace, jógu nebo třeba informace o léčitelských pomůckách.

O léčivé síle přírody a trendy bydlení

V neděli na nás čeká povídání o léčivé síle přírody nebo zajímavosti ze světa nových trendů bydlení. Kromě Lucie Tomáškové a Lenky Kopsové se na festivalu představí i Marie Šoltová, Hana Ajasta Hrušková, David Eyer a další léčitelé a odborníci, kteří se zabývají otázkami zdravého životního stylu.