„Slavím jak příchod nového roku podle českého kalendáře, tak i podle čínského," řekl jeden z členů svazu Vietnamců v Teplicích.

Tombola a občerstvení

Do estrádního sálu v domě kultury, kde probíhal v sobotu večer doprovodný kulturní program, si Vietnamci pozvali spolupracující obchodní partnery a i zástupce vietnamského velvyslanectví v České republice. Nechyběla tombola a také bohaté občerstvení.

Rok 2016 bude ve znamení Rudé ohnivé opice a podle čínského kalendáře do něj vstoupíme 8. února 2016. Čeká nás rok pevných vztahů, činorodosti, fyzických sil a také změn v politice. Alespoň tak vidí rok 2016 kartářky a vědmy, které se zabývají nejrůznějšími předpověďmi.

Podle čínského horoskopu je příští rok rokem ohnivé opice, jíž se přičítá právě citlivost, vášeň, ale i nevypočitatelnost a lstivost.

Vrací se láska a pevná pouta

Zatímco v minulých letech prý lidé příliš nestáli o to se vázat, příští rok to bude jinak. Doba nebude přát frivolním poměrům a románkům, vrací se totiž láska a pevná pouta mezi partnery. Mnohé vztahy skončí sňatkem.

Podle plzeňské kartářky Anny Bechné bude mezi partnery důležitá především upřímnost.

„Měli bychom mluvit o tom, co cítíme a potřebujeme a co je pro nás důležité," upozorňuje kartářka. I v sexu jsou podle ní klíčová slova věrnost, přemýšlení a zodpovědnost.