Nebýt pozorných sousedů, mohla oslava skončit velice smutně. „Na linku 158 zavolal oznamovatel, že z bytu v horním patře panelového domu je slyšet hrozný křik a rozbíjení věcí. Dle informací se v bytě vyskytuje více dospělých osob a rovněž je slyšet hlasitý pláč malých dětí,“ sdělila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Zdroj: Youtube

Na místo ihned vyrazilo několik hlídek. „Ve chvíli, kdy policisté zaklepali na dveře bytu, tak otevřel opilý muž, který řekl, že zde mají oslavu. Následně ke dveřím přišla žena, že chce odvést pryč, protože jí muž mlátí. Tento muž, před zraky policistů, ženu vzápětí chytil a mrštil s ní o zem,“ sdělila mluvčí. Policisté agresora zpacifikovali.

V Předlicích se šíří kožní infekce. Při neléčení hrozí celoživotní následky

Žena, která byla viditelně otřesena, šla do jiného pokoje, kde otevřela okno a snažila se z něj vyskočit. V poslední vteřině k ní přiskočil jeden z policistů a ženu za jednu nohu vtáhl zpět do bytu. Opilý útočník skončil v policejní cele. „Žena byla předána do péče záchranářů zdravotnické záchranné služby. Případ je v současné době v šetření,“ informovala Hyšplerová.

Hledají domov.
Hledají domov: Aktuální nabídka zvířat v ústeckém útulku ke 14. září

Mohlo by vás zajímat: Je jak prasečí ocásek. Hádce bezdomovců v Ústí vládlo láteření a žvatlání

Zdroj: MP Ústí n. L.

Drama na Střekově: Žena chtěla vyskočit z okna, partner ji mlátil. Policie zasáhla.Drama na Střekově: Žena chtěla vyskočit z okna, partner ji mlátil. Policie zasáhla.Zdroj: PČR