Podle informací CNN Prima News se útok odehrál v parku v Krásném Březně v Ústí nad Labem. „Video kolující na sociálních sítích, které zachycuje otřesný útok na mladou dívku, má Policie ČR k dispozici, případem se zabývají kriminalisté,“ ujistili policisté na svém twitterovém účtu.

„Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví. Útočnici máme již ztotožněnou a v současné době pátráme po dalších aktérech a svědcích tohoto incidentu,“ informovala ústecká policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Pátrání po napadené

Policisté zároveň požádali veřejnost o pomoc při pátrání po napadené dívce. Po incidentu totiž zmizela a nikdo o ní neměl žádné informace. Panovala obava, že by mohla být zraněná nebo i ohrožená na životě. 

Dobrá zpráva přišla v úterý 31. ledna dopoledne. "Na základě poznatků se nám podařilo v nočních hodinách dívku vypátrat a převést na vyšetření do nemocnice," uvedli zástupci Policie ČR.

Brutální útok, který otřásl i zkušenými kriminalisty

Zdroj: facebook.com/Ústečáci

Část videa z napadení dívky v Ústí nad Labem. Originál má více než sedm minut a zachycuje násilí včetně dupání a kopání do hlavy či břicha.  Zdroj:  facebook.com/Ústečáci

Alarmující je, že brutálnímu napadení přihlíží několik dalších lidí, vidět je několik dětí. Některé si dění nadšeně natáčejí.