Na tísňovou linku městské policie v Ústí nad Labem se před půl jedenáctou v noci obrátil muž s tím, že byl okraden. Přišel prý o peníze. "Dotyčný strážníkům uvedl, že v baru 777 na Mírovém náměstí došlo mezi ním a neznámým mužem, který byl v doprovodu dvou žen, k fyzické potyčce a on posléze  zjistil, že mu byla odcizena finanční hotovost ve výši asi pět nebo šest tisíc korun. Dále uvedl, že po incidentu tato trojice odešla přes Mírové náměstí do ulice Hrnčířská, kde se mu ztratila," popsal začátek zásahu Jan Novotný, zástupce ředitele ústeckých strážníků.

Zásah ústeckých strážníkůUdálost si nakonec převzala státní policieZdroj: MP Ústí nad LabemOkradený byl pod vlivem alkoholu. Hlídka ho doprovodila do  zmíněného baru, kde události potvrdila svědkyně. Vypověděla, že oznamovatel se skutečně s neznámým mužem popral, ten mu vytáhl peněženku ze zadní kapsy od kalhot a hodil ji na zem.

Když se ostatním hostům podařilo konflikt zklidnit, odešla trojice z podniku pryč.

Německý ovčák. Ilustrační foto
Žena pohladila spícího psa, ten se ohnal a ošklivě ji pokousal v obličeji

Trojlístek odpovídající popisu našel strážník ve Sport baru Aréna. "Na dotaz hlídky, co se v baru přihodilo, jeden z kontrolovaných uvedl, že tam měl konflikt s nějakým mužem, který ho měl urážet kvůli jeho barvě pleti. Vzhledem k těmto událostem byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou událost převzala k dalšímu šetření," dodal Novotný.