Na incident upozornilo Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje. „Vloupání do prodejny nám nahlásila bezpečnostní agentura, které přišel signál o narušení objektu. Na místo se ihned rozjelo několik hlídek. Policisté dostali popis podezřelého muže, který byl zachycen na kamerách z obchodu, kriminalistický technik nalezl na místě několik stop, jako otisk boty, rukojeť nože a také krevní stopy,“ přiblížila okolnosti vloupání policejní tisková mluvčí Ilona Gazdošová.

Právě na krvavá poranění nakonec zloděj doplatil. Jedna z hlídek totiž při hledání pachatele prověřovala i nedaleké vlakové nádraží a na peróně spatřili krvácejícího muže, který měl u sebe čtveřici mobilních telefonů. Muž po ošetření putoval do policejní cely a pod tíhou důkazů se k činu následně přiznal. K tomu zároveň uvedl, že vlakem chtěl odjet do Ústí nad Labem.

Nehoda nákladního vozu na silnici mezi Tisou a Libouchcem.
V kopcích nad Ústím to klouže, náklaďák skončil ve škarpě. Havarovala i cisterna

„Svým činem způsobil škodu 53 tisíc korun a ve zkráceném přípravném řízení bylo muži sděleno podezření z krádeže a poškození cizí věci,“ dodala mluvčí Ilona Gazdošová.

Mohlo by vás zajímat: Strážníci dostanou pět nových aut. Poprvé po devíti letech

Zdroj: Janni Vorlíček