Pohřešovaná dívka byla naposledy spatřena v Dolním Podluží na Děčínsku, kde trávila vánoční svátky. V pondělí 1. ledna 2018 kolem druhé hodiny ranní odešla před dům vyvenčit psa. Psa našli uvázaného u stromu před domem a dívka domů doposud nedorazila.

Doma nechala dopis, ve kterém uvádí důvody odchodu. V minulosti již několikrát z domova odešla. V době odchodu na sobě měla zelenou zimní bundu s kožešinou na kapuci (tzv. párka), modré riflové kalhoty a černé sportovní boty zn. NIKE.

Na základě oznámení příbuzných bylo po dívce vyhlášeno celostátní pátrání. Policisté provedli kontrolu zdravotnických zařízení a prověřili místa, kde by se dívka mohla nacházet. Do současné chvíle se domů nevrátila.

Podle zjištěných informací nelze vyloučit, že se dívka nachází v Děčíně či jeho okolí. Žádáme Vás o pomoc při jejím hledání. V případě, že jste dívku zahlédli či oplýváte informacemi, kde by se dívka mohla nacházet či nachází, neváhejte tyto poskytnout na nejbližší policejní služebně či přímo na tísňovou linku policie 158.

Více informací zde