Předchozí
1 z 5
Další

Iveta Syrová: Kasu bych za kancelář neměnila

Iveta Syrová je jednou z nejlepších zaměstnankyň obchodního řetězce sídlícího v ústeckých Všebořicích. Práce v obchodě je prý pestrá a za kancelář by neměnila.

V supermarketu ve Všebořicích pracuji dva roky jako asistent prodeje. Zajišťuji všechno od pokladny až po vybalování a doplňování zboží. Chodila jsem do obchodu nejdříve na brigády a teprve potom jsem tam nastoupila do stálého zaměstnání. 

Iveta SyrováZdroj: Karel Horký

Někdy je práce fyzicky náročnější, například ranní zakládání zeleniny nebo oddělení nápojů. Dá se to ale zvládnout. Nevadí mi to, mě by zase netěšila práce v kanceláři. Moje práce, ač se to nezdá, je docela pestrá. Každý den dělám něco jiného, jsem mezi lidmi, a to mě baví. Nejraději dělám na nápojích nebo na koloniálu. Někdy improvizujeme podle situace. Občas také zaučuji své budoucí kolegyně nebo kolegy.

Iveta SyrováZdroj: Karel Horký

Já si myslím, že nejdůležitější pro práci v obchodě, hlavně na pokladně, je být milá, usměvavá a upravená. Rychlost na pokladně s minimem storna je samozřejmostí. Naši zákazníci jsou vesměs příjemní. Ráda jim pomůžu nebo poradím. Když je výjimečně někdo nepříjemný, tak se ho snažím odzbrojit úsměvem.

Iveta SyrováZdroj: Karel Horký

Bydlím v Ústí nad Labem s přítelem a dvanáctiletou dcerou. S rodinou jezdíme často na kolech. Máme rádi přírodu a cestování. Relax je pro mě také vaření. Největší odměnou je mi, když to chutná mojí rodině. Nakupuji samozřejmě hlavně v našem obchodu. Máme vlastní masozávod v Modleticích a na kvalitě masa a uzenin je to znát.

Iveta SyrováZdroj: Karel Horký

Žiji hlavně přítomností a těším se, co mi život přinese. Nejdůležitější je moje rodina a práce. Do budoucna nemám v plánu na tom něco měnit. Budu se starat dál o svoji rodinu a pracovat ve všebořickém supermarketu.

Iveta SyrováZdroj: Karel Horký