Předchozí
1 z 5
Další

Roman DanišZdroj: archiv Romana Daniše

Ústečtí Patrioti navazují na dřívější fanklub. Lion Patriots bych chtěl poděkovat za roky oddanosti a za to vše, co pro klub i pro všechny z nás udělali. Náš název je i takovou symbolikou, aby se na ně nezapomnělo, proto ti patrioti zůstali v názvu.

Roman DanišZdroj: archiv Romana Daniše

Lion Patriots asi nejdou nahradit. Byla to úžasná doba a přál bych ji každému zažít. Jsem moc rád, že jsem mohl tuto dobu prožít a vyrůstat v tak skvělé partě lidí. Většina z nás, co založila Ústecké Patrioty, vyrostla na Lion Patriots. Chceme navázat na jejich odkaz a vést kotel ve stejném duchu. Našim cílem je zaplnit kotel tak, jak tomu bylo dříve.

Roman DanišZdroj: archiv Romana Daniše

Mým největším zájmem je pochopitelně hokej. Na druhém místě je tetování, ale to je asi vidět. Poté rád chodím na výlety s přítelkyní a kamarády. Klasicky hudba, miluju seriály, filmy a taky se rád podívám na Twitch, když někdo z mých oblíbených streamerů streamuje.

Roman DanišZdroj: archiv Romana Daniše

Aktuálně mají Ústečtí Patrioti 23 členů a i pro ně byla minulá sezona hodně zvláštní. Byl to takový nezvyk, když 17 let tím žijete a těšíte se na každý zápas a najednou musíte sledovat hokej jen v televizi. Poté cítíte takovou bezmoc, protože těm klukům na ledě nemůžete ani pomoc.

Roman DanišZdroj: archiv Romana Daniše

Ani mimo hokejovou sezonu fanklub nezahálí. Fanoušci se mají na co těšit z naší strany. Jen to zatím nemůžu prozradit. Ale pokud to situace konečně umožní chceme znovu začít dělat výjezdy na vybrané venkovní zápasy, v plánu jsou samozřejmě i chorea a mnoho dalších novinek, které lidé mohou brzy zjistit na naší facebookové stránce Ústečtí Patrioti.