Do finále soutěže Muže roku se Viktor Agateljan dostal i s o rok mladším bratrem Erikem, který je sedminásobný Mistr ČR v boxu. Oba přihlásil Viktor a jak sám říká, stálo to za to. "Konkurence byla silná už od samého začátku, ale když jsme byli všichni finalisté spolu na tiskovce, tak vládla přátelská atmosféra. Jsem rád, že vydržela až do konce," vzpomínal na okamžiky před finálovou soutěží.

Oba bratry jako boxery zná i Lukáš Konečný, populární mistr světa v boxu z Ústí nad Labem. "Oba jsou dobří čeští boxeři. Viktor byl, Erik je mistrem republiky. Jsou kvalitní boxeři i v evropském měřítku," myslí si.

Johanu Březinovou zaujala jóga, v Ústí nad Labem ji vyučuje.
Johanu Březinovou zaujala jóga, v Ústí nad Labem ji vyučuje

Viktor coby sportovec ocenil na konkurenčních soutěžících, že získání titulu brali sportovně a s většinou zůstává v kontaktu. "Myslím si, že krása by se měla hodnotit bez ohledu na pohlaví a u muže jde i o to, jak máte vypracované tělo," poukázal.

Reprezentaci republiky na světové soutěži v Dominikánské republice, kam odlétá 21. října, považuje za velkou čest. Jako boxer ji reprezentoval v ringu skoro patnáct let.