Loni show vydělala na vstupném a v dražbě stejnému oddělení čtvrt milionu korun.
Letos doufají pořadatelé, tedy Lenka Taussigová a Pavel Brož z agentury CZ Media, v ještě větší výtěžek.
„Naším snem je nový ultrazvuk. Ten starý máme osm let a dosluhuje,“ vysvětlil Jaroslav Škvor, primář oddělení. „To jsou ovšem milionové částky. Nepodaří–li se je získat, nakoupíme za výtěžek přístroje na dýchání, inkubátory a zvlhčovače vzduchu,“ dodal muž, pro jehož kliniku je benefiční večer svátkem. „Kliniku, které pomůžeme, navštívíme odpoledne před show,“ slíbila Lenka Taussigová.
„Jsem rád, že se akce vždy ujme. Že spojí něco krásného s charitou,“ chválil ústeckou Miss sympatie Jan Kubata, ústecký primátor. On i hejtman kraje Jiří Šulc mají nad akcí záštitu, Ústí ji podpořilo.
Večer uvede Ray Koranteng, modelky budou převádět značky Gin Tonic, Morgan, Taiza a šaty Petra Lakrona. „V netradiční roli modelů a modelek se zde představí známí čeští herci Valerie Zawadská či Slávek Boura a TV rosnička Karla Mráčková,“ nadšeně prozradila Lenka Taussigová.
V divadle vystoupí chlumecý sbor Koťata i tanečník Yemi a Zuzana Stivínová, Aleš Brichta tu představí písničky své zbrusu nové desky Nech si to projít hlavou.
„Součástí VIP party bude dražba luxusních šatů Taiza a hokejky ze ZOH Nagano 1998 s podpisy všech našich hokejistů včetně trenéra Ivana Hlinky. „Vyvolávací cenu jsme stanovili na 10 tisíc korun,“ dodal Pavel Brož.