Dvacetiletý Ondřej Š. v hotelu žil se svým přítelem, který pracuje v tamní restauraci. Tam měl nastoupit i Ondřej. Svůj život ale pravděpodobně ukončil skokem z desátého patra výškové budovy hotelu a ubytovny. O tragické události včera v okolí hotelu nechtěl nikdo mluvit. „Nezlobte se, ale rodina si nepřeje zveřejnit žádné informace o smrti,“ řekla pracovnice hotelu.

Přesto někteří tamní obyvatelé i přes zákaz hovořili o tom, že Ondřej, který není z Ústecka, přijel před pár dny za svým přítelem do Trmic. Oba měli žít právě v jednom z pokojů v desátém patře. Co ale předcházelo tragédii, nikdo netuší. „Ondřej prý měl být v koupelně a zasekly se mu dveře. Když je chtěl vyrazit, uklouzl a vypadl z okna,“ řekl jeden z obyvatelů ubytovny, který si nepřál zveřejnit své jméno ze strachu, že by ho vedení domu vyhodilo.
Podle ústecké policejní mluvčí Veroniky Beranové je celá věc v šetření.

„Muž nezanechal dopis na rozloučenou. Přesnou příčinu smrti určí až nařízená pitva. Případem se zabývá i služba kriminální policie a vyšetřování. Až dalším vyšetřováním totiž můžeme potvrdit nebo vyloučit, jestli šlo o sebevraždu, nebo se na smrti mladého muže podílel někdo jiný,“ podotkla policistka.

Na Ústecku by tak šlo o letos druhý sebevražedný čin. Ten první spáchal začátkem března 37letý Roman D., který se oběsil v lese nad Neštěmicemi poté, co v bytě zavraždil svou 30letou manželku.