Na sebevraha upozornila policisty kolemjdoucí žena. Na místo vyjela i specializovaná jednotka ústeckých hasičů se člunem. Té se po proudu ve směru na Děčín plovoucí bezvládné tělo podařilo najít, muži už ale hasiči ani přivolaní lékaři nedokázali pomoci. Skokan, který žil na ubytovně, měl u sebe pouze doklady.

Podle ředitele ústecké policie Zdeňka Havlíčka by muž, který se živil sběrem železného šrotu, právě dnes oslavil dvaapadesáté narozeniny. Několik let žil Trmičan v ubytovně v Krásném Březně. Motiv jeho zoufalého činu je v šetření. Spolubydlící ale tvrdí, že delší dobu si stěžoval na zdravotní problémy. Dopis na rozloučenou policisté nenalezli.

Na Ústecku jde letos už o čtvrtý případ sebevražedného činu. V únoru skočil pod vlak na hlavním vlakovém nádraží šestapadesátiletý Střekovan. Ve stejném měsíci se oběsil šestatřicetiletý muž z Neštěmic, když krátce předtím zavraždil svou manželku v bytě. Sebevraždou patrně skoncoval se životem i jednadvacetiletý číšník, který skočil z desátého patra okna hotelového pokoje v Trmicích.