Start i cíl měli závodníci na nádvoří velkobřezenského zámku. Pošesté se veteráni vydali přes Svádov, Střekov, Brnou, Sebuzín, Tlučeň, Litoměřice a Žitenice na zámek do Ploskovic. Po malé přestávce se pak vydali zpět přes Býčkovice, Dolní Týnec, Lovečkovice, Zubrnice a Malé Březno až k velkobřezenskému zámku. Na závodníky čekalo několik soutěžních disciplín, za které osádky vozidel, pokud byly neúspěšné, získávaly trestné body.

Letošním absolutním vítězem se stal řidič motocyklu Jawa 250 pérák z Brozan nad Ohří Jaroslav Svoboda. Vedle poháru hraběte Chotka z rukou kastelána velkobřezenského zámku Miloše Musila získal vítěz také poukaz opravňující ho strávit celý víkend v zámeckém apartmá.

Ani letos na trati nechyběla stařičká hasičská stříkačka pod vedením malečovského starosty Antonína Mareše. „Jelo se pěkně, na cestě byly zajímavé úkoly a jsme rádi, že jsme dojeli tam i zpět,“ řekl řidič hasičské stříkačky Mareš. Závod uspořádal Veteran Car Club – Česká Brána Ústí nad Labem se Státním zámkem Velké Březno.