Maminky, které sem s dětmi chodí, si navíc stěžují na výrostky, povětšinou romského původu. „Přímo u klouzaček si kopou s míčem, nebo se schválně postaví tak, aby se děti nemohly klouzat. Když jim něco řekneme, tak jsou na nás sprostí a vyhrožují nám,“ stěžovala si jedna z maminek Petra Nováková.

„Jednou jsem dokonce slyšela tak dvanáctiletého romského chlapce, jak na malou pětiletou holčičku řval, že doslova rozbije hubu jí i její mámě,“ dodala Nováková.

Liana Wagnerová, starostka neštěmického obvodu, do nějž Krásné Březno patří, slíbila, že s tím udělá, co bude v jejích silách. "Domluvím se na poradě s velitelem služebny městské policie v Neštěmicích o zvýšení dohledu nad parkem. Oznámím mu, že se tam tihle výrostci začali shlukovat.“

V parku se také nachází cedule, jež oznamuje, že místo monitoruje průmyslová kamera. Podle velitele městské policie Pavla Bakuleho zde však žádná kamera zatím není. „Ale uvažuje se o tom, že bychom sem také jednu instalovali. Jinak tu v rámci pochůzkové činnosti zvýšíme dohled,“ dodal.