Pojedeme na čtrnáct dní s přítelkyní a malými dětmi pod vrch Borný na Máchově jezeře. Ubytováni budeme s dalšími rodinami v rekreačním areálu podniku, kde přítelkyně pracuje. Chystáme se na výlety po okolí. Hlavně na kole. I když jsem už na Bezdězu byl, přesto bychom se tam chtěli zastavit, s ohledem na děti alespoň autem.

Určitě nebudeme jen šlapat, sedneme také na kolo a navštívíme i širší okolí. Jelikož budeme u vody, kde je možné si půjčit šlapadla a lodičky, nezapomeneme ani na vodní sporty a koupání, to prostě k létu patří. Pro děti určitě bude i nezapomenutelné opékání buřtů a grilování masa, i to k létu určitě patří. Když nás zastihne déšť, tak vytáhneme z batohu pláštěnky a o to víc toho nachodíme.

Nedaleko je například i přírodní rezervace, která stojí za shlédnutí. Chceme s přítelkyní, aby se děti nenudili, takže se budeme muset hodně snažit, udělat jim prázdninový pobyt co nejpestřejší, koneckonců i v Čechách je toho hodně k vidění, nejen v zahraničí. Když bude nejhůř, vytáhneme společenské hry nebo míč. Vždycky je co dělat, stačí se jen trochu zamyslet. Bude to prostě nenáročná dovolená v Čechách.