Rychlý gól

Domácí vlétli do utkání jako uragán a již po 67 sekundách přetavil Mrázek přihrávku Čalouna ve vedoucí branku. V 6. minutě však kontrovala Sparta.

Rychlý brejk dvojice Švagrovský – Podlešák zakončil prvně jmenovaný a bylo srovnáno. Vedení mohl vrátit Ústí Čaloun, jeho samostatný nájezd však gólman Štefl zlikvidoval a stejně si na druhé straně vedl Zikmund při příležitosti Podlešáka.

Opět rychlý kontr

Stejný scénář měl i úvod druhého dějství. Po 33 sekundách ujel v oslabení Janků a nedal Šteflovi šanci. Do šaten však oba týmy opět odcházely za nerozhodného stavu, když chvíli před sirénou přečíslili hosté hráče soupeře a srovnal Dragoun.

Konec pro hosty

I třetí dvacetiminutovka přinesla vyrovnanou partii, ve které se dostali do vedení hosté, když v 53. minutě po sérii zmatků v domácí obraně skóroval Langhammer. Poté, co Zeman zlomil hokejku a Kloboučkovi se nepodařilo vyhodit puk, pálil sparťanský útočník přesně do růžku.

Hosté pak zkušené hlídali vedení a domácím nepomohla ke srovnání stavu ani závěrečná hra bez brankáře.

Na první pohárový zisk si tak extraligový nováček po dvou shodných porážkách 2:3 musí počkat. Další příležitost bodovat budou mít Lvi v úterý 14. srpna. To mají opět výhodu domácího ledu a po mistrovi hostí druhý celek uplynulé sezony, hokejisty Pardubic, se kterými se následně utkají i o tři dnypozději v Chrudimi, kde hrají domácí duely.