Vánoce jsou svátky míru, nezkoušejte naší třídu, psával jsem i já, jakožto současný webeditor redakce Ústeckého deníku, na školní tabuli ještě před čtyřmi lety jako student nástavbového studia na Střední škole Trmice.

Dovolte mi, abych jménem svým i jménem celé redakce popřál vám, našim milým čtenářům, pohodové svátky plné radosti, optimismu a rodinné pohody. To vám přeji nejen já, ale také šéfredaktorka Martina Seewaldová, druhý webeditor Jiří Laudát, editoři Monika Gondová, Vítek Hnízdil, Štěpánka Urbanová a editor a zároveň i novopečený tatínek Vladimír Mayer.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok Vám přejí také redaktoři Radek Nohl, Janni Vorlíček, František Roček a Jitka Hadašová, kulturní redaktor Radek Strnad, externisté Petr Sochůrek a Filip Kadeřábek, v neposlední řadě také sportovní redaktoři Ota Gabriel, Pavel Přibyl, Pavel Mikeš, Vlasta Novotný a další kolegové, kteří pro vás připravuje každý den tištěné i webové noviny.

Pevně věřím, že se prostřednictvím tištěným i webových zpráviček budeme ve zdraví setkávat i v roce 2009.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2009!

A pokud jste neviděli naše speciální Vánoční video, mrkněte na něj. Stojí za to! A zamyšlení ústeckého arciděkana Miroslava Šimáčka najdete zde.