Pobavit a přivést malé i velké pacienty na jiné myšlenky přijela finalistka druhé řady soutěže Česko hledá superstar Míša Nosková a klaun Fíla, který je znám svými kousky z pořadu Šance.

Zpěvačka Míša Nosková hned na začátek rozpohybovala svými písničkami sedící a kolem postávající publikum. Že má Míša temperament a show v krvi ukázala, když si pro pacienty a jejich návštěvy připravila pěveckou a taneční soutěž.

Pět novopečených zpěváků z řad přihlížejících se utkalo o její nové cédéčko. V disco tanci se zase návštěvníci átria utkali o lístky na premiéru muzikálu Děti ráje, ve kterém Míša účinkuje.

Ani klaun Fíla se svojí show nezůstal pozadu. Učil pacienty a jejich návštěvy kouzlit a představil se coby nový kuchař Masarykovy nemocnice. S porcelánovými talíři předváděl neuvěřitelné žonglérské kousky.

Míša Nosková na sebe prozradila, že nevystupuje v nemocnici poprvé.

„Není to pro mě premiéra. Hlavně před malými pacienty jsem na jednotlivých klinikách už několikrát vystupovala. Je to dobrá myšlenka dělat zábavu v nemocnici. Pacientům se tak odvede mysl od jejich trápení a přijdou na jiné myšlenky,“ řekla Nosková.

Zábavné nedělní odpoledne v Masarykově nemocnici bude za čtrnáct dní provázet bavič a showman Vláďa Hron.