Bývalá členka slavného českého popového a soulového tria Black Milk, majitelka dvou desek narozená 7. listopadu 1980 ve Valašském Meziříčí, zpívala nejlepším sportovcům Děčínska s ústeckým nováčkem českého popu a loňským objevem Nočního proudu Davidem Deylem. Oba odjížděli nadšení reakcemi publika, dnes se na ně můžeme těšit v Ústí.

Heleno, s programem k vyhlašování nejlepších sportovců právě jezdíte po severu Čech. Máte z něj už i zajímavý zážitek?
Mám, z Děčína, který byl příjemný. Zpívala jsem tam na konci jednu gospelovou věc a capella, písničku His Eye On The Sparrow z mé první desky, kterou jsem věnovala své babičce. Byli tam strašně úžasní lidi, skvělá atmosféra, veselo…
Když je takové publikum, tak to i mně dává sílu a já se jim to snažím vracet zpátky. Někdy jsou lidi vážnější a třeba se stydí i zatleskat, ale Děčín byl nádherný.

Prozraďte - jaký sport sama děláte?
Nejvíc lyžování. V létě na vodě, v zimě sjezduju.

A jste v tom dobrá?
To by vám spíš asi řekl můj manažér (smích). Říkají mi to, ale v poslední době se stýkám s lidmi, před kterými se to už bojím jenom vyslovit. Oni jsou úplně jiná kategorie… A tak se snažím moc nepadat, protože jsem dost hubená a kdybych spadla, tak se asi zlomím. Takže jezdím dost opatrně.

Navštěvujete posilovnu, máte i osobního trenéra?
Už dlouho nad tím přemýšlím, ale nemám. Když začnu cvičit, hodně rychle nabírám svalovou hmotu – tak to s cvičením nepřeháním. Osobní trenér by mi s tím určitě pomohl, ale já si myslím, že takhle to stačí (smích).

Modelky, herečky i zpěvačky si často vybírají partnery mezi sportovci. Patříte, či patřila jste někdy mezi takové dámy?
Nepatřím, stalo se mi to pouze jednou. A to jsem netušila, do čeho jdu (smích).

A jsou tedy pro vás sportovci sexy?
Určitě. Sport dělá hezká těla, ale pro mě to určitě není priorita. Pokaždé jsem měla přítele sportovně založeného, ale ani mi nevadilo, když měl třeba bříško. Záleží mi úplně na jiných hodnotách, než jen jak člověk, kterého mám ráda, vypadá. Víte, on ten dres může i klamat (řekla vesele). Člověk nikdy přesně nemůže vědět, co se pod ním skrývá (smích).