Adam: Kdy se začne se stavbou lanovky na Větruši?
V současné době probíhá hodnocení nabídek uchazečů, kteří mají zájem lanovku postavit. Poslední datum v únoru výběrová komise rozhodne, kdo bude dodavatelem a po splnění všech legislativních lhůt může být podepsána smlouva. Pokud vše půjde bez problémů, věřím, že nejpozději v létě by stavba mohla začít. Nevím však co je v zaslaných nabídkách, tudíž je možné, že termín bude trochu odlišný. Jistě to však bude v letošním roce.


Radek, Bukov: Mohl byste ke každému ze svých kolegů - náměstků napsat dvě tři věty? Jak je vnímáte a proč?

Finanční náměstek Libor Turek je příjemný kolega, který bohužel sedí na městské kase a tudíž s ním velmi často bojuji. Musím však říci, že těžké zbraně nepoužíváme. A prozradím na něj, že má rád svíčkovou… Majetkový náměstek Zuzana Kailová je velmi často nekompromisní, ale protože jí vidím jen málo, není to pro mě žádný problém.


Martin Petrásek: Prý na radách města spíte. Co je na tom pravdy.
Velmi rád odpovím za všechny členy rady. Není to pravda.

Jiří Mádlo: Co je na tom pravdy, že na giga stavbách města získává hlavně zakázky firma vašeho syna a manželky Požární služby. Co pak nemáte v sobě trochu studu?
Nemám syna a má manželka nemá firmu. Jsem společníkem firmy Požární služby Ústí nad Labem s. r. o., a to již od roku 1994, kdy byla založena. Po dobu co působím ve funkci náměstka primátora nejsem ve firmě aktivní. Jaké zakázky firma získá je pouze na ní a mohu konstatovat, že od města v době mého působení žádnou nedostala.

Tereza: Prozradíte, jakou držíte dietu? A je to ze zdravotních důvodů, nebo protože už začíná být těžkém dopnout knoflíky na saku?
Žádnou dietu nedržím, jen se snažím jíst střídmě. To co vidíte je výsledek: A) Nedostatku pohybu B) špatného spalování.