Jirka: Jak to bude s posilami a kádrem do příští sezony?
Do obrany chceme zapojit jednoho našeho juniora. Měl by zůstat Miloš Bureň a jednáme ještě s jedním dvaceti čtyř letým obráncem. Mladí hráčí šanci dostanou. Nejen Radek Fiala, ale i Hanzl, Kloz a Holomek. S Láďou Vrtkem pro příští sezonu již nepočítáme. Bratři Pšurní ode mě dostali nabídku, ke které by se měli během příštího týdne vyjádřit. Rok Pajič zůstává určitě, má ještě dvouletou smlouvu. Plány jsou jednoznačné - postavit extraligový klub se vším všudy, finanční zajištění pro následující sezony se operativně řeší a domnívám se, že minimálně na stávající úrovni zůstane. Generální sponzor by měla zůstat Spolchemie. Co se týče odchodů, domnívám se, že stávající kádr opustí pět až šest hráčů.

Marek Novák: Jaký rozpočet měl v letošním ročníku celek Ústeckých Lvů v první lize a jaký rozpočet by byl podle vás potřeba na extraligu?
Rozpočet Ústeckých Lvů v první lize se pohybuje mezi 50 až 60 miliony, přitom příspěvek od města je 5 milionů korun, tzn. nějakých 8 - 9 procent. Co se týká extraligy, tak přes 80 milionů mají i ty nejchudší kluby.

Filip Mareš: Proč jste půjčovali brankáře Dušana Salfického do Plzně a oni pak paradoxně ve finále posílili Chomutov?
Dušana jsme půjčovali právě kvůli vzájemné spolupráci. Ale vzhledem k tomu, že Plzeň vypadala, že půjde až do finále, a posily z jejich strany byly málo pravděpodobné, tak jsme spolupráci v prosinci přerušili. Ukázalo se, že to byla chyba.

Petr Javůrek: Jaký máte vztah k ústeckému fotbalu, který je v současné době na druhém místě ve druhé lize a bojuje o postup do první ligy? Přejete postup letos do první ligy fotbalistům, když to nevyšlo hokejistům?
Cestu ústeckých fotbalistů druhou ligou podrobně sleduji, rozhodně jim přeji úspěchy. Jen si myslím, že v otázce stadionů a sportoviště jako vůbec, ještě klub není na první ligu připraven.

Ivan: Co jste "vyváděl" v 6. utkání v Chomutově ve VIPce?
V šestém utkání v Chomutově srazili místní fanoušci na schodech naprosto úmyslně naší fanynku. Myslím si, že pořádková služba nebyla dostatečně zabezpečena ze strany domácích, proto jsem se trochu rozčílil.

Lumír: Porážku od Chomutova nesete statečně, přiznejte ale pocity. A komu fandíte v baráži?
O statečnosti se nedá mluvit, jsem zklamaný a na Chomutov naštvaný. Možná jim trošku i závidím účast v baráži, takže rozhodně po mě nemůže nikdo chtít, abych jim teď fandil. Ale myslím, že to je pochopitelné.