My je pro vás SLEDUJEME a každých 14 dní vám budeme INFORMOVAT, jak se jim daří!

O co vlastně jde?

Až do konce prázdnin se soutěžícím budou věnovat odborníci ze tří ústeckých center zaměřených na redukci hmotnosti.

Každých čtrnáct dní (vždy v pátek) nás společně s hubnoucím Ústečanem budou informovat, co se změnilo a jak na sobě dotyčný pracuje.

K hezčí postavě získá vítěz z celých severních Čech (bude se hlasovat v září na našem webu www.usteckydenik.cz) navíc speciální biotechnologická séra proti vráskám.

V naší soutěži nejde o to, zázračně zhubnout co nejvíce kil, ale o zábavu všech účastníků, ale také i vás, čtenářů.

Po celou dobu soutěže budeme všech pět účastníků sledovat a zprostředkujeme vám jejich pokroky a pocity.

Monika hubne i bez přístroje

Dva centimetry šly dolů. Monika ztratila v pase dalších několik centimetrů. „Musím říci, že jsem se přesně neměřila, ale pociťuji to na svém oblečení,“ říká Monika Mazačová.

Kromě Bailine nasadilo ústecké studio Naturen Monice změnu jídelníčku.

„Problémy slečny Moniky byly komplexního rázu, a proto jsme navrhli redukční plán zahrnující postupnou změnu celé životosprávy. Počínaje změnou stravovacích návyků, kde jsme především nastavili pravidelný příjem stravy, zredukovali příjem cukrů, potažmo cereálií a škrobů, a navýšili příjem kvalitních bílkovin.
To vše se odrazilo v individuálním jídelníčku, který ale i respektuje chuťové požadavky Moniky. Ale rozhodně nejdeme cestou hladovění, naopak částečně jsme zvýšili množství přijaté stravy.
Prokonzultovali jsme možnosti pohybové aktivity a shodli se pravidelné fyzické zátěži s postupným navyšováním intenzity. Jako velmi vhodný a pro Moniku i příjemný se ukázal náš nový hubnoucí přístroj BodyHit, který úspěšně formuje postavu a redukuje podkožní tuk. Dosahujeme s ním výborných výsledků. Věřím, že pokud nastavený plán Monika dodrží, dosáhneme hezkých výsledků,“ říká poradce přes životosprávu Štěpán Ren.

Monika také má za sebou dovolenou.

„Byla jsem v Dolní Poustevně. Bohužel nás zastihly přívalové deště, takže jsem nemohla vyrazit do přírody,“ říká smutně Monika Mazačová.
I studio Naturen z důvodu dovolené bylo zavřené.

„ Chci říci, že je vidět, když se dodržuje předepsaná životospráva, jdou kila dolů i bez přístroje. Od pondělí bych zase měla začít chodit,“ doplnila.

Další, kdo pomáhá hubnout Monice Mazačové, je její pes.
„Pravidelně chodíme na procházky. Dříve to bývalo tak, že mě utahal pes. Už se stalo, že se i mně povedlo ho utahat,“ říká závěrem Mazačová. (soch)

NATUREN
JMÉNO: Monika Mazačová
VĚK: 30
VÝŠKA, VÁHA: 172 cm, 84 kg
MÍRY: 91přes pas

Petr a Lada si také zlepšili kondici

Nejen zhubnout, ale také si postupně zlepšit fyzickou kondici se daří Petru Pasekovi a Ladě Holišově.

Nadále navštěvují T–Club, kde se pravidelně potí na tři krát H.E.A.Tu. Zlepšení fyzické kondice jim také umožňuje častější výšlapy na kole a pravidelné procházky.

„Musím říci, že se nám váha zastavila. Moc už nepociťujeme na svých tělech změnu. Naše osobní poradkyně Zuzka Hroudová z T– Clubu mám řekla, že to chce čas,“ posteskla si smutně Lada Holišová.

Těla si na pohyb zvykla, proto úbytek tuku už nebude takový jako v předchozích týdnech. Petr i Lada během Hubnutí s Deníkem také výrazně změnili jídelníček. Lada chodí pravidelně na ústeckou tržnici nakoupit zeleninu.

Podle slov Zuzany Hroudové se musí Petr s Ladou obrnit v této fázi cvičení a hubnutí trpělivostí.

„Je jasné, že tělo si na pohyb zvyklo a teď kila půjdou obtížněji dolů. Chce to nenechat se odradit a potřebuje to čas. Jakmile se správně nastartuje spalování a Petr s Ladou nepoleví, mělo by být hubnutí nadále daleko efektivnější,“ řekla Hroudová. (soch)

T–CLUB
JMÉNO: Lada Holišová
VĚK: 47 let
VÝŠKA, VÁHA: 164 cm, 152 kg
Největší problém: Rozhozený metabolismus z různých diet.

JMÉNO: Petr Paseka
VĚK: 48 let
VÝŠKA, VÁHA: 196 cm, 153 kg
Největší problém: 20 kg tuku navíc hlavně v oblast břicha a špatná výživa.

Pavla šla do ultrazvukové liposukce

Za posledních 14 dnů zhubla Pavla jen 0,7 kilogramu.

„Ke cvičení jsem přidala alpinning a musím říct, že větší masakr jsem nikdy nezažila. Ale tělo už si na pravidelný pohyb a menší přísun kalorií zvyklo. Efekty teď pozoruji spíš na zpevňování svalů.“

K účinnější redukci tuku nasadilo střekovské fitcentrum Gladiator Pavle také neinvazivní liposukci pomocí přístroje Exilis, který využívá vysokofrekvenčního pole a ultrazvuku.

Pavla bude absolvovat 4 „sezení“, každé po 10 dnech. „Zaměříme se na horní a dolní část břicha a boky,“ říká terapeutka Anna Soldatová.

„Některé klientky mají už po prvním zákroku dva a půl centimetru v pase dole. U některých se to projevuje až po opakovaných návštěvách. Aby se nežádoucí látky odplavily, je třeba opravdu hodně pít, až čtyři litry tekutiny za den,“ dodává.

Pavla se na výsledek těší. „Při zahřívání jednotlivých partií to trochu pálí. Ale s chladícím gelem, který je součástí kúry, se to rozhodně dá vydržet.“ (hv)

FIT. GLADIATOR
JMÉNO: Pavla Novotná
VĚK: 28 let
VÝŠKA, VÁHA: 170 cm, 61,5 kg
NEJVĚTŠÍ PROBLÉM: ochablé svaly, tuk v oblasti břicha

TŘETÍ FÁZE:

Vážení a milí hubnoucí čtenáři. Ač na dovolené, stále na vás myslím. Řecko je plné kulinářských lákadel.

Je velmi těžké jim odolávat, ale nevadí. Držím se! Je také ale pravda, že vzhledem k vedrům se zdejší kuchyně skládá především z ovoce a zeleniny a šťavnatého masa i jogurtů. Takže zase tak moc svoji dietu neporušuji.

Hned první den jsem si dal tzaziky salát, nějakou tu rybičku a aby toho nebylo málo, zapíjel jsem to ovocnými šťávami. Zdejší povětří na mě působí vysloveně povzbudivě, takže jsem si ráno zaběhal 500 metrů po pláži a dal si „čtvrtku“ plavání ve vlnách.

Na to jsem si celý zadýchaný dal také vzpírání, neboť přiběhli ti mí dva haranti a nic lepšího na práci nemajíce chtěli, abych je do těch vln házel. Když jsem skončil večer, usnul jsem u stolu, na němž ležel litrový jogurt, v kterého jsem si ustlal.

Největší srandu z toho měla samozřejmě ta má zlatíčka a já pochopil, že na rodinnou dovolenou jezdí inteligentní muž pouze s manželkou, nikoliv sám s dětmi. Takže vidíte. Ani na dovolené se ve skutečnosti neflákám a pilně hubnu.

Kontrolní otázka závěrem: Určitě všemu, co jsem tu nadiktoval, věříte? Já bych si nevěřil ani pozdrav…

Janni Vorlíček, redaktor