„Amazonky se zrodily v červnu 2009. Vystřídaly bývalé fitko, kde jsem předcvičovala, a bylo mi nabídnuto ho převzít. Byla to velká výzva, měla jsem obavy, ale nápad v hlavě byl, myslím, dobrý,“ popsala Simona Nováková začátky Fitclubu.

Rozjezd ji stál hodně úsilí a peněz. Musela se také smířit s tím, že ne každý jí úspěch přeje, ač to dělá pro lidi.

„Musím zmínit, že bez partnera, kterým je má sestra, by se tento nápad těžko realizoval. Myslím, že jsme vybudovaly fajn místo pro volný čas, kterých není nikdy dostatek,“ těšila se Ústečanka.

Mezi její záliby patří sledování trendů v oblasti fitness, cestování a golf.

„Je to dřina, ale skvělé odreagování v přírodě. Nerada bych opomenula své přátele instruktory a báječné lidi z fitka. Na pletení a křížovky mi moc času nezbývá,“ smála se šéfka Fitclubu.

Amazonky si zakládají na modních trendech v oblasti fitness. Jinde v Ústí Jumping, Bosu, Bosu Ballast Ball a Flowin prý nenajdete.

„Jsme akreditované centrum s vyškolenými instruktory, kteří jedou na 150 %,“ popsala Fitclub Nováková. Amazonky jsou také nově licencovaným centrem Zumby, která je žhavým hitem. Klienti tam najdou ale i Spinning, Pilates a podobně.

„Certifikáty jsou naprostou nutností, prokud to chcete dělat profesionálně. Jde o spokojenost klientů a jejich zdraví. Díky hojnému počtu klientů, kteří se k nám rádi vracejí, fitko běží a proto jim patří velký dík,“ dodala provozovatelka Fitclubu Simona NovákováTietzová .

#nahled|https://g.denik.cz/54/54/3421065___fka_fitka__na_pleten__a_k___ovky__as_nem_m_denik_clanek_hp.jpg|https://g.denik.cz/54/54/3421065___fka_fitka__na_pleten__a_k___ovky__as_nem_m.jpg|SIMONA NOVÁKOVÁ TIETZOVÁ – provozovatelka Fitclubu Amazonky#