V historicky prvním turnaji v bossaballu v České republice se utkalo deset družstev. „Každý tým tvoří čtyři hráči. V případě pěti hráčů v jednom týmu se členové točí.

Týmy jsou rozděleny do dvou skupin a vítězové se utkají ve finále o prvenství,“ řekla rozhodčí Kateřina Housková. Kromě hráčů na turnaj v bossabalu zavítaly na Kostelní náměstí také stovky příznivců sportu a dobré zábavy.

Nejvíce jejich pozornost asi přilákal V.I.P. tým. V jeho složení se objevily přední české modelky Hana Mašlíková a Lucie Křížková (Váchová).

„Bossaball jsem měla možnost si poprvé vyzkoušet zhruba před měsícem na Václavském náměstí v Praze. Do Ústí jsem přijala pozvání na turnaj s nadšením, letní sporty mě baví.

Také se vydařilo počasí, je to takový krásný bonus k dobré akci,“ řekla Lucie Křížková (Váchová), Miss České republiky 2003. Prvenství z turnaje zůstalo doma v Ústí. Vítězi se stal Bosa tým 1. Za svůj výkon vyhráli členové šek na deset tisíc korun na zážitky od firmy Dream Production MP.

„Jelikož jsme všichni profesionálové a měli jsme možnost trénovat celých dvacet dní, co byl bossabal na Kostelním náměstí, přenechali jsme šek Luzrům, kteří se umístili na třetím místě,“ řekl Adam Pavelka z Bosa týmu 1.