Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

HLASUJTE: Konec legrace! Jde se hlasovat

Ústí nad Labem - Čtyři Ústečané a jeden redaktor Deníku se necelé dva měsíce potili na různých cvičebních nářadích. Šli totiž do akce Hubněte s Deníkem! Dnes s nimi a jejich trenéry hodnotíme, jak se jim podařilo zhubnout.

27.8.2010 3
SDÍLEJ:

Hubnou s Deníkem: Petr Paseka PŘED.Foto: Archiv

Každý soutěžící měl od Deníku k dispozici také sprej Hoodia, který jim měl zmenšit chuť k jídlu.

Na někom to je hodně vidět, na někom méně. A právě vy, čtenáři, nyní rozhodnete v hlasování na webu Ústeckého deníku, kdo si podle vás zaslouží výhru!

Nejde o kila ani centimetry, ale o snahu, píli a hlavně sympatie. Hlasovat se bude moci deset dní, tedy až do neděle 5. září. V pátek 10. září vám na této stránce představíme vítěze z celých severních Čech, který obdrží speciální biotechnologická séra proti vráskám od firmy Herb–pharma.

Do soutěže budou zařazeni Monika Mazačová, Pavla Novotná, Lada Holišová a Petr Paseka. Redaktor Deníku Janni Vorlíček hubnul mimo soutěž.

„Účelem bylo našim soutěžícím dodat odvahu i chuť se překonat a být jim určitou oporou. Navíc mne zajímalo, jestli to také dokážu. A povedlo se. Pokračuji dál,“ řekl o tom.

Vyměnila tuky za svalstvo

Monika šla do Hubnutí s Deníkem opravdu s velkým nadšením, důkazem jsou výsledky, které během soutěže dokázala. „Celou soutěž hodnotím velmi pozitivně. Ubylo pár kilo a hlavně centimetry na těle. Také více vydržím, což už je opravdu dost říci,“ říká Monika.

Hlavním motivem proč šla Monika do Hubnutí s Deníkem, byl důvod, že bude pořád pod dohledem novinářů a obrovská motivace ukázat všem prostřednictvím novin, že chce se svými nadbytečnými kily něco dělat.

„S nastaveným životním stylem a jídelníčkem, který mi pan doktor Štěpán Ren určil, jsem to dokázala. Nebylo to ani složité. Mohla jsem jíst během soutěže praktickyto, co mi chutná, ale po menších porcích. Bylo mi vysvětleno, že přejídání se nebo naopak hladovění, kdy si tělo ukládá tuky, nikdy člověku nepomůže,“ dodává.

Co nejvíce Monice pomohlo k zhubnutí, je metoda Bailine, kterou si během soutěže měla možnost vyzkoušet. „Po tom, co vidím na sobě po necelých dvou měsících úspěchy, musím uznat, že ta to metoda opravdu funguje,“ doplnila.

Monika během soutěže hlavně svým zodpovědným přístupem dokázala vyměnit tuk na těle za svalstvo a dokázala, že i když zhubla jen dvě kila, je to na těle vidět.

„Pracuji v dopravním podniku, kde je kolem mě spousta lidí. Kolegové mi říkali, že hubnu před očima a že je to na mně hodně znát. Hlavně jsem nabrala svalstvo a zpevnila celé tělo,“ řekla Monika.

Monika si také jako ostatní soutěžící chválí sprej Hoodia. „Je pravdou, že se říká, že různé kokteily a přípravky na hubnutí jsou nanic. Je pravdou, že beze změny jídelníčku a přejídáním hubnutí nejde. Sprej Hoodia, jako podpůrný prostředek, který dodá energii, určitě doporučuji,“ řekla závěrem Monika. (soch)

NATUREN
JMÉNO: Monika Mazačová
VĚK: 30 let
VÝŠKA, VÁHA: 172 cm, 84 kg
KOLIK ZHUBLA: 4 cm, 2 kg
Největší problém : Ochablé svalstvo

Deníku díky! Zhubli jsme 11 kg

Pavla, která po porodu chtěla shodit tuk v oblasti břicha a celkově zpevnit ochablé svaly, zhubla při dvouměsíční kúře se střekovským fitcentrem Gladiator 5 cm v pase a 4,5 kila. „Naposledy jsem 57 kilogramů měla na střední škole. Nyní si oblékám velikost 36, a to jsou mi džíny ještě volné,“ chlubí se.

„Našla jsem radost z pohybu a vlastně i nové přátele,“ dodává a nadšeně vypráví, jak jí ze všech pohybových aktivit učaroval nejvíce alpinning, který kombinuje aerobní cvičení na spalování tuku s posilováním svalů.

„Rozhodně v něm chci pokračovat nejméně dvakrát v týdnu. Gladiátor je jediné ústecké zařízení, které ho nabízí, a navíc na profesionální úrovni.“ Během cvičení se také spřátelila s osobním trenérem Františkem Bartošem.

„Je cílevědomý a sofistikovaný. Má už pět stříbrných medailí z mistrovství světa ve fitness, letos chce dosáhnout na zlato. Připravuje se velmi houževnatě a mně taky nic neodpustil. Pořád mi kontroloval jídelníček a váhu. Byla to pro mě obrovská motivace,“ říká Pavla.

Kromě přátelského prostředí oceňuje i zázemí fitness: bar se skvělou obsluhou, příjemné šatny, dětský koutek, solárko.

A jakou roli sehrál v jejím hubnutí sprej Hoodia na potlačení chuti k jídlu ? „Rozhodně funguje, pomohl mi na začátku. Pak už jsem ho nepotřebovala. Po hodinách dřiny v tělocvičně by mi bylo líto vše zkazit přejídáním.“

Hubnutí s Deníkem změnilo život nejen Pavle. „Když sestra viděla, jak na sobě pracuji, vrhla se na cvičení a úpravu jídelníčku taky. A potom i její přítel. Takže dohromady jsme zhubli 11 kilo. Deníku, díky!“ (hv)

FIT. GLADIATOR
JMÉNO: Pavla Novotná
VĚK: 28 let
VÝŠKA, VÁHA: 170 cm, 57 kg
KOLIK ZHUBLA: 5 cm a 4,5 kg!
NEJVĚTŠÍ PROBLÉM: ochablé svaly, tuk v oblasti břicha

H.E.A.T. je super, my musíme přidat

Lada a Petr se do soutěže přihlásili společně jako pár. Oba trápí jejich obezita a moc dobře vědí, že to takhle nejde dál a chtějí se sebou něco udělat.

„Dva měsíce jsou krátká doba, ale přesto, něco málo jsem zhubl, trochu jsem získal také fyzičku, ale já jsem potřeboval zhubnout břicho a to se bohužel během soutěže nezdařilo,“ posteskl si na konci soutěže Petr.

„Cvičení na H.E.A.Tu je zřejmě dobré, ale pro mne, myslím si, dost nevhodné, protože já se musím zaměřit na jiné partie těla,“ dodal.

Jeho přítelkyně Lada se také do hubnutí s Deníkem pustila s vervou. „Podle úvodního vážení mi bylo řečeno, že mám dolní polovinu těla mnohem silnější a chůze na pásu vlastně posiluje hlavně dolní polovinu. Je pravdou, že jsem také trochu získala kondičku jako Petr a lépe se mi dýchá. Horní polovina těla na H.E.A.Tu a zvláště pak ruce neměly při tomto cvičení šanci nějak zvláště zesílit,“ říká Lada.

K cyklistice a občasnému plavání přidala během hubnutí právě H.E.A.T., který je stěžejním programem T–Clubu. „Patnáct lekcí je zřejmě málo na to, aby šla váha rapidně dolů. Očekávala jsem od cvičení mnohem více než jen pár centimetrů a 3 kg, ale je to prostě, jak víme, dlouhodobá záležitost,“ říká sklesle Lada.

I přes tyto nezdary Petr s Ladou každopádně program H.E.A.T. opravdu doporučují všem. „I sprej Hoodia nám pomohl, když jsem měla hlad a obrovskou chuť na jídlo, pomáhal mi ho překonat,“ dodává Lada.

„Tímto chceme poděkovat Zuzaně Hroudové a personálu T – Clubu, kde nám umožnili hubnutí s Ústeckým deníkem účastnit se cvičebních lekcí,“ dodali společně. (soch)

T-CLUB
JMÉNO: Lada Holišová
VĚK: 47 let
VÝŠKA, VÁHA: 164 cm, 149 kg
KOLIK ZHUBLA: 2 cm, 3 kg
Největší problém: Rozhozený metabolismus z různých diet.

JMÉNO: Petr Paseka
VĚK: 48 let
VÝŠKA, VÁHA: 196 cm, 153 kg
KOLIK ZHUBL: 4 cm, 2 kg
Největší problém: 20 kg tuku navíc hlavně v oblast břicha.

Komentář Janniho Vorlíčka: Velké finále

Tak. Okamžik pravdy pro každého ze soutěžících je tu. Když konečně přestanu vtipkovat a házet kolem sarkastickými poznámkami, budu muset přiznat, jak jsem dopadl. No, celkem to ujde. Za celé léto jsem shodil asi tak jedenáct kil. Ono, když se jí, tak jak se jíst má, funguje to. Když se běhá kolem dětí, zabere to taky.

Nejvíc sádla ze mě asi vyškvařila ta vedra. To pak večer ostatně ani člověk nemá na nic chuť, krom sklenice džusu s minerálkou, melounu a masa na klacku s jogurtem, aby se alespoň trochu osvěžil. Ale jak jsem řekl, dosti legrácek a ironie. Nejprve musím určitě vyseknout poklonu Monice Mazačové, o níž vím, že k soutěži s hubnutím přistoupila nejzodpovědněji a skutečně se jí zhubnout podařilo.

Naopak nechápu, proč se do soutěže hlásit a potom nedodržovat to, co mi radí a pak se zbytečně klepat, že za nekázeň budu muset zaplatit třicetitisícovou smluvní pokutu. Ale to nechápu já, dotyční asi měli své důvody. Abych se dostal k meritu věci.

Přípravek Hoodia sprej. Došlo mi, že to není žádný zázračný krám na hubnutí, kdy po jedné aplikaci shodíte pět kil. Naopak. Je to podpůrný prostředek k otupění chuti se přecpat. Hubnutí za mě neudělá. To chce makat a makat.

Teď už to vím nejen já, ale i ti ostatní, kteří soutěžili. Holt, už můj dědek s bábou dobře věděli, že bez práce nejsou koláče. Tak nějak to víme i dneska, kdy žijeme v relativním blahobytu.

Akorát nás musí někdo nakopnout, abychom si tuhle starou pravdu připomenuli. Jako třeba, když chceme zhubnout.

Janni Vorlíček, redaktor

Dejte hlas nejsympatičtější(mu) soutěžící(mu)!

Mazačová Monika

14 %

Novotná Pavla

82 %

Holišová Lada

2 %

Paseka Petr

1 %

Hlasovalo: 416

Anketa byla ukončena

27.8.2010 VSTUP DO DISKUSE 3
SDÍLEJ:
sport, hokej Ústí a Třebíč
17

Tuhá bitva za tři body, Slovan vydřel výhru

Ilustrační foto

Epidemie žloutenky se šíří Ústím, onemocněl i úředník z Neštěmic

Festival Sudety zve na legendu písničkářského undergroundu

Ústí nad Labem - Muzeum města Ústí ve čtvrtek od 17 hodin hostí vzpomínkový literárně-hudební večer Král ironie.

Přestanov bez brankáře potupen v derby, Chuderov rozdal další tucet

Ústecko /FOTOGALERIE/ - V 8. kole 1. B třídy potupily Chabařovice v derby Přestanov, jenž neměl brankáře. Chuderovští nadělili doma dalšímu soupeři dvanáctku, Chlumec udolal poslední Podluží, Hostovice přestřílely Březiny. Svádov prohrál.

FOTO, VIDEO: Polévka je grunt. Pár uvařil mexickou a vyhrál soutěž

Ústí nad Labem - V klání amatérských kuchařů zvítězila v Ústí pálivá polévka. 

Slovan zase jednou doma, hokejisté vyzvou Třebíč

Ústí nad Labem – V 15. kole WSM Ligy se hokejisté Ústí představí na domácím ledě. Bude to teprve pošesté v sezóně, přivítají Třebíč.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení