Adam: Byl jste na ústeckém koncertě Alexandrovců? Jak se vám to líbilo a zvládl byste takovou akci uspořádat?
Nebyl. Byl jsem na nich, když mi bylo asi 10 let, byli v Letním kině. Zvládl bych to uspořádat. Myslím si, že jsem dělal i větší akce, než byl koncert Alexandrovců. Například několikadenní akce na nynějším výstavišti v Praze.

Ota Gonda: Kolik jste musel dát nejvíce peněz za jedno vystoupení, za jednoho učinkujícího?
Nejvíce peněz jsem musel dát za Lucii Bílou a částku nebudu uvádět, protože jsem vázán smlouvou. Myslím si ale, že bulvární tisk tyto částky zveřejňuje velice rád. I když se mnohdy dost mýlí.

Alex: Jak moc jste rád, že v zimě můžete opět ples pořádat v Kulturním domě? Už jste měl připravenou náhradu? Byla by to komplikace?
Jsem velice rád, že ples bude v Domě kultury. Variant bylo několik zřejmě by vyhrála hala Sluneta. komplikace by to byla, a dost výrazná. Doufám, že nový termín opravy bude v letních měsících.

Ivetka: Zažil jste nějakou tu veselou příhodu z natáčení s některou z našich hvězd?
Odpověď najdete na videu u článku.

Karen: Podepsal byste výzvu zpěváků a jiných osobností, kterou poslali Heleně Vondráčkové, aby stáhla svou žalobu na Martu Kubišovou? A co si o tom myslíte?
Podepsal všema deseti. Myslím si, že za vším stojí manžel Heleny Vondráčkové a dokonce jsem zvažoval vyzvat mé kolegy po republice a privátní rádia, aby nedávaly prostor Heleně Vondráčkové.

Johana: Prý jsme si po revoluci přivlastnil ústecký koncert karla Kryla? Je to pravda, nebo pomluva? Jak rád na ty časy vzpomínáte?
Tomu se musím jenom smát. Koncert oficálně pořádalo Kulturní středisko, vystoupení Karla Kryla zprostředkoval jeden člen Občanského fóra. Nevím, kde se tato pomluva bere, nikdy jsem si tento koncert nepřihlastnil. Na ty časy vzpomínám rád.

Anežka: Vrátí se zase do Ústí recese a rekordy? Jako studentak jsem si to na Mírovém náměstí užívala, ale už je dlouho mrtvo.
Rád bych, aby se do Ústí vrátila recese a rekordy. Záleží jen a jen na sponzorských finančních podporách. A v tomto případě na podpoře města. Velice mne těší skutečnost, že jste si to na Mírovém náměstí užívala. Bohužel musím konstatovat, že mladí lidé v Ústí nejsou moc na recesi a netradiční rekordy.