Missky a úspěšné modelky Iveta Lutovská (Česká Miss 2009) a Jitka Válková (Česká Miss 2010) v neděli 3. října v 13.00 a 15.30 hodin ukážou, že móda spojená s krásou má „šmrnc“ – a také „grády“.

„Modelky včetně missek představí šaty, boty i spodní prádlo a doplňky.

Módní přehlídka bude spojením krásy, živého zpěvu a tance,“ slibuje Michal Ešner, marketingový manažer OC Forum.

Velkou módní přehlídku moderuje bavič Miloš Knor, zazpívá Marcela Holanová.

„Diváci uvidí také vystoupení známé taneční skupiny Marverci z Ústí. Věřím, že to bude stejně vydařená módní přehlídka jako ta na jaře. Tehdy ji vidělo přes dva tisíce lidí,“ uvedl Petr Panchartek, ředitel Obchodního centra Forum Ústí nad Labem.

Přehlídka začne 3. října v OC Forum UL v okružním atriu u jezdících schodů. Modelky a missky Iveta Lutovská a Jitka Válková a další předvedou šaty, kalhoty, boty, spodní prádlo i doplňky značek Triumph, New Yorker, Kenvelo, Reno, Tally Weijl, Humanic, Nord Blanc, Orsay, Trucino, Celio…

Na programu spolupracují agentura Dream Production a agentura Lenky Kocmanové Taussigové, Miss Sympatie 2002 žijící v Duchcově.

„Je to má první akce poté, co se nám ve čtvrtek 23. září narodil syn Tomášek,“ prozradila šťastná maminka ještě v porodnici ústecké Masarykovy nemocnice.

ZPRACOVALI Martin Košťál a Radek Strnad