Soutěž o nejhezčího psího mazlíčka zná má své vítěze. Na prvním místě se umístila Lucie Abrahamová s norfolkským teriérem.

„Naší Káje jsou čtyři roky. Hlasovali jsme pomocí facebooku, takže nám k vítěztví pomohli hodně kamarádi,“ říká Lucie Abrahamová.

Pejska prý měli doma vždycky. „Hledali jsme k dětem vhodného psa. Volba byla jasná, musí být menšího vzrůstu,“ dodává s úsměvem vítězka.

To zase druhá Martina Peřinová chtěla pejska tak dlouho, až si ho pořídila. „Psího mazlíčka jsem chtěla vždycky strašně moc. V soutěži mě podpořila celá rodina, která pravidelně hlasovala,“ prozrazuje s úsměvem Peřinová.

Třetí Veronice Knorrové zase psa koupil tatínek. „Kira je stará dva a půl roku a je to můj mazel. Většinou ve vaší anketě hlasovala pro Kiru rodina a také mě podpořili kamarádi ze školy,“ říká ke třetí příčce Knorrová.

Ceny do soutěže věnovalo Zoo Centrum ve Vaníčkově ulici. Zuzana Dlouhá Kratochvílová svou prodejnu na rohu ulice provozuje už šestnáct let.

„Psi jsou moje láska. Vítězkám jsem připravila pro jejich mazlíčky dárkové balíčky těch nejlepších psích dobrot. V naší prodejně právě děláme zvířecí dárkové balíčky třeba k Vánocům, kdy si zákazník sám může vybrat, co pejskovi pod stromeček nadělí a my mu to zabalíme,“ říká k cenám Kratochvílová.