Michal: Je zájem mezi dnešní mládeží o tradiční řemesla jako zedník, truhlář atd?
Mezi dnešní mládeží zájem o řemesla začíná vzrůstat, například na truhláře a instalatéra je opravdu velký nával - museli jsme zavést i odpolední výuku. Firmy se o naše absolventy přímo přetahují a nabízejí jim opravdu dobré peníze.

Pyšlová: Kolik případů šikany jste za poslední dva roky odhalili, kolik potrestali a jak? Byla někdy přizvána i policie? Ale netvrďte mi, prosím, že takové věci se na vaší škole nedějí.
Loni jsme řešili případ šikany, k řešení byla přizvána pedagogicko-psychologická poradna, se svěřenci jsme poté pracovali skoro celý rok. Ale jinak vám opravdu budu tvrdit, že šikana na naší škole je zcela výjimečnou záležitostí. Mám totiž možnost srovnat další střední školy (nemyslím teď přímo na Ústecku). A právě z tohoto hlediska opět prohlašuji, že šikana na naší škole není. A pokud se vyskytne, snažíme se ji zachytit v samém počátku.

rocker Jirka: Kdy uslyšíme celou vaší rockovou operu ze středověku?
Z hlediska mé opery - vše je připraveno, jen to shořelo (prozatím) na takové maličkosti - na penězích. Tedy pokud by to chtěl člověk dělat tak, jak bylo původně zamýšleno. Ale mám pro vás dobrou zprávu (a tím i pro sebe) - začíná se leccos hýbat. A pokud to bude realizováno veřejně, tak to bude i natočeno. Pokud všechno vyjde, jak má, tak bychom někdy během příštího roku mohli tento kus předvést obecenstvu.

Adam: Kolik peněz jste nejvíce dostali jako Stará škola za jeden koncert?
Co to je za otázku? Většinou dostaneme párek a pivo, v lepším případě je nám proplacena i cesta…