Levák Bob: Proč nemáte letos na plese žádnou hvězdu? Konkurenti mají Haberu, Vondráčkovou, nebo Nightwork s Kolářem.
Myslíte si, že ples je o hvězdách? Ples by měl být v pohodě, možnost si zatančit, něco si koupit a na druhou stranu přiznávám, že ekonomická krize tady je, dohodli jsme se s některými sponzory, že nebudeme zvát drahé umělce, pikantní je , že narážíte na dva plesy, z toho jeden je placen jedním velkým sponzorem, který rozdává peníze, ale mě osobně peníze dluží z roku 2009.

Janek: Jak to vypadá s předprodejem vstupenek na ples? Prodávají se?
Ples Ústečanů byl 13krát vyprodaný a 14. ročník se k tomu velice rychle blíží. Přiznávám, že jsem velice mile potěšen zájmem o ples.

Olda: Chystáte s Deníkem opět Ústeckého slavíka? Loni to bylo super.
Minulý týden jsem se s panem šéfredaktorem domluvil na opětovné spolupráci a vy březnu sledujte Ústecký deník, kde najdete více informací.

Evženie: Už je ekonomická krize pryč? Vy to musíte poznat při shnánění sponzorů na tyto akce.
Ekonomická krize podle mě ještě není pryč, poznávám to při shánění sponzorů, a nejen na ples. Ale daleko horší, než krize pro nás pořadatele v Ústí je pragocentrismus. Nedovedu pochopit, jak úředník v Praze od stolu má větší pravomoc a větší údajně přehled, o tom, zda pobočka v Ústí má sponzorovat např. koncert Fešáků.

Kyslík: Co si myslíte o názoru Roberta Kyseli, že i profesionální umělci by si měli na sebe vydělávat? Narážel na 50 milionů korun pro divadlo.
Rozhovor s panem Kyselou se mi velice líbil. V mnoha a mnoha věcech s ním naprosto souhlasím, přiznávám, že jsem asi jeden z mála lidí v kultuře, který petici o divadle nepodepsal. Myslím si, že všichni psali Neberte nám divadle, ale radnice Nebrala divadlo, chtěla jen jiný způsob financování. Jestliže podepsalo petici cirka 12 000 lidí a na poslední premiéře bylo asi 300, tak se ptám, kde těch 11 700 lidí, kteří bojovali za divadlo bylo. Takže názory pana Kyseli, ne stoprocentně, se mi líbili.

Pixa Pixa: Prý budete pořádat střekovský ples. Není to divné, když Vaše paní sedí v místním zastupitelstvu?
Ano budu pořádat Střekovský ples. Vyhrál jsem výběrové řízení .Pane Pixa doporučuji vám se podívat na stránky střekovské radnice, že moje žena v místním zastupitelstvu nesedí a nikdy neseděla. A o vítězi výběrového řízení navíc nerozhodovalo zastupitelstvo, ale rada, a tam má žena také nesedí. Toto je způsob jak se krásně dělají drby, které vzbuzují zbytečné emoce.

Z. Ouzký: Na plesu Ústečanů zazpívá také Tereza Kerndlová. Jaké má požadavky? Ukáže nám kalhotky stejně, jako na velké ceně Eurovize?
Tereza Kerndlová měla jediný požadavek, mít poměrně větší časový prostor. Požadavek na to, aby ukázala kalhotky jsem manažerovi nevznesl a není ve smlouvě.