„Fronta se táhne, ale dlouho jsme nečekaly,“ smály se Karolína a Klára Drábkovy. To už držely podepsané vstupenky na dnešní koncert a radost jim nekazily ani obavy, jestli teď lístky ještě platí, když jsou od Kabátů celé počmárané.

Koncert si ale nenechají ujít za žádnou cenu. „Posloucháme obě stejnou muziku, máme to po tátovi,“ vysvětlily mladé sestry.

Rychle mizely ve Foru i vstupenky. „Prodaly jsme už několik desítek lístků,“ hlásily čtvrt hodiny po začátku akce slečny za pultem.

Podle pořadatele ústeckého koncertu Karla Honsy se ale lidé nemusí bát, že by se dnes na Zimní stadion nedostali. „Na místě ještě pár lístků bude, prodej začne už v 15.00 hodin,“ ujistil Honsa.

Koncert na Zimním stadionu začne ve 20.00 hodin. Ústečané by měli ale raději na místo dorazit s předstihem. Parkoviště u stadionu bude zavřené a pořadatelé upozorňují: „Koncert začne přesně.“

Rozhovor Deníku, v němž odpovídali frontman kapely Pepa Vojtek, kytarista Tomáš Krulich a baskytarista a textař i zpěvák Milan Špalek najdete zde na webu v 10.30 hodin!